החזירו את העור לצעירותו עם טיפול מזותרפיה לפנים

טיפולי אסתטיקה הפכו להיות הפתרון האידיאלי עבור נשים וגברים שרוצים להילחם בהתבגרות. ההתבגרות יכולה לבוא לידיי ביטויי בכל מיני דרכים, אך אף אחד לא ירצה כי היא תבלוט כלפי חוץ. על מנת להתמודד ביעילות עם ניצני הזקנה תצטרכו כמובן לבחור בשיטות הטיפול הנכונות עבורכם. החדשות הטובות הן שלא מעט גברים ונשים נלחמים באופן יעיל בכל הסממנים המעידים על זקנה. אחד מהטיפולים השכיחים ביותר הוא טיפול מזותרפיה לפנים. אם זוהי הפעם הראשונה שיצא לכם לשמוע על הטיפול הזה, אנו ננסה להסביר לכם עליו לעומק.

מה זה טיפול מזותרפיה לפנים?

את הטיפול הספציפי הזה גילה רופא צרפתי ממה במקרה. אותו רופא שהיה רופא אוזניים הזריק לאחד ממטופליו חומרים שונים שגילה כי הם מעלימים את הקמטים. עד אותה תקופה היה נדמה כי כמעט בלתי אפשרי להעלים את הקמטים. אך אותו טיפול הוכיח את עצמו כיעיל במיוחד. כתוצאה מכך הגיע אל חיינו טיפול מזותרפיה לאזור הפנים. הטיפול נועד על מנת להילחם באופן יעיל בקמטים ובכל מיני סימנים שונים המעידים על זקנה. המטרה של הטיפול היא להחזיר את העור אל המראה הצעיר שלו.

למה להעדיף את הטיפול הספציפי הזה?

ככל הנראה יצא לכם לשמוע על לא מעט שיטות טיפול שונות המתחייבות להסיר את הקמטים. אז מדוע כדאי לכם ללכת על האפשרות של טיפול מזותרפיה לפנים? הטיפול הזה מוכיח את עצמו פעם אחר פעם כאחד מאותם טיפולי אסתטיקה שמסוגלים להתמודד עם קמטים. שיטת הטיפול הזאת הראתה תוצאות מעולות בהתמודדות עם קמטים קשים במיוחד. כך שתוכלו לסמוך עליה כי היא זאת שתאפשר לכם להעלים את הקמטים ואת כל סימני הזקנה. מגיע לכם שיהיה לכם עור צעיר ורענן.

כיצד מבצעים טיפול מזותרפיה לפנים?

עוד לפני שתבצעו את הטיפול עצמו, מוטב כי תבינו איך מבצעים אותו. כך לא תמצאו את עצמכם מופתעים, ותוכלו להכין את עצמכם לקראת התהליך כולו. ראשית על מנת לבצע את הטיפול ישנו צורך להגיע לפגישה מקדימה עם הרופא. תוכלו להזמין תור אצל ד"ר צילקר מומחה לטיפולי אסתטיקה כבר למעלה מ-25 שנה. הטיפול עצמו מתבצע על ידי הזרקה  של מספר חומרים שונים בכמויות קטנות מאוד. ההזרקה עצמה מתבצעת באמצעות מחט קטנה באורך של 4-5 מ"מ. ההזרקה עצמה מתבצעת אל רקמת השומן והחיבור מתחת לעור, ולכן חובה כי היא תתבצע על ידי רופא מנוסה ומקצועי.

לטיפול הזה כמו לטיפולים אחרים קיימות תופעות לוואי שונות. תופעות הלוואי הן זמניות, ואמורות לחלוף מעצמן תוך מספר שעות או ימים. כמובן במקרים שבהם אתם חושבים כי מדובר על תופעות לוואי חריגות, מוטב כי תתייעצו עם הרופא המטפל. אך לרוב אתם תראו כי תופעות הלוואי הן אינן חמורות, ולעיתים הן אפילו לא מגיעות. עד שיש לכם אפשרות להעלים את הקמטים מוטב כי תיקחו אותה בשתי ידיים ותנצלו אותה עד תום.

כמה זמן נשמרות תוצאות הטיפול?

טיפולי אסתטיקה לא נשמרים לכל החיים, ויהיה עליכם לבצע את הטיפול שוב כעבור תקופה מסוימת. לכן חובה כי תכינו אתכם לכך מבעוד מועד, על מנת שלא תתאכזבו בשלב כזה או אחר. ישנו צורך לחזור על טיפול מזותרפיה לפנים כל שנה או שנתיים. בהשוואה לטיפולים אחרים, תוצאות הטיפול הזה יכולות להישמר למשך תקופה ארוכה. כל אחד וכל אחת יכולים לבחור את הזמן שבו הם מעוניינים לחדש את הטיפול. לרוב זה יקרה כאשר תתחילו להרגיש שוב לא בנוח עם הקמטים שעלולים להופיע. בסוף אתם אלה שמחליטים מתי לבצע כל טיפול מכל סוג.

איך בוחרים רופא לביצוע טיפול מזותרפיה לפנים?

קיימות לא מעט קליניקות המציעות טיפולי אסתטיקה מכל מיני סוגים. אתם אלה שאמורים לבחור את הקליניקה ואת הרופא שעליהם תסמכו בעיניים עצומות. בכל זאת יש לכם מטרה אל מול העיניים, ואתם כמובן תרצו להשיג אותה. את הרופא ואת הקליניקה מוטב כי תבחרו על פי התוצאות המוכחות שאליהן הם מגיעים. תוכלו לבקש לשמוע חוות דעת של לקוחות שביצעו טיפולים כאלה או אחרים. בנוסף תוכלו גם לראות תמונות של לפני ואחרי הטיפול, על מנת לקבל המחשה לתוצאות הסופיות.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
מידע מקצועי

סקולפטרה

חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית, המציג

אולידיה
מידע מקצועי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
מידע מקצועי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן