ד"ר זאב צילקר
ד"ר זאב צילקר

רופא מומחה מנתח אף אוזן גרון, ניתוחי ראש וצוואר, רופא מומחה ברפואה אסתטית עם ניסיון מעל עשור בתחום טיפולי האסתטיקה. לד"ר צילקר ניסיון רב שנים במגוון מרכזים הרפואיים ובתי חולים בילינסון ואיכילוב.

הסרת קמטים ללא ניתוח - כל המידע הרלוונטי לפני החלטה

בעבר היה נדמה כי הסרת קמטים היא משימה בלתי אפשרית. הקמטים הם חלק בלתי נפרד מתהליך ההתבגרות, ולכן על כל אחד מאיתנו להשלים עם תמונת המצב. אך בעשורים האחרונים שבהם המודעות למראה החיצוני הפכה להיות קריטית, נכנסו לחיינו כל מיני שיטות חדשות. כיום ניתן לבצע הסרת קמטים ללא ניתוח, מה שהיה נשמע עד לפני כמה עשורים דמיוני לחלוטין. השיטה הזאת יכולה להיות רלוונטית עבור לא מעט אנשים שרוצים להחזיר את העור למראה הצעיר שלו. במאמר הבא אנו הולכים להסביר לכם לעומק על האפשרות הזאת, אפשרות שיכולה להיות רלוונטית עבורכם. פתאום תוכלו לשנות את החיים שלכם מקצה אחד לקצה אחר, ולהחזיר לעצמכם את הביטחון העצמי. ביטחון העצמי שאולי כבר לא מלווה אתכם תקופה ארוכה.

טיפול מהיר – ללא צורך בתקופת החלמה

חוששים כי הטיפול יביא אתכם למצב שבו תצטרכו להיות מושבתים? החדשות הטובות הן כי טיפול הסרת קמטים ללא ניתוח לא מגביל אתכם בשום צורה שהיא. תוכלו לחזור לפעילות שוטפת מיד לאחר ביצוע הטיפול, אפילו אם אתם עושים אותו ממש באמצע היום. החזרה היא כזאת שלא תפגע בתפקוד הרגיל שלכם, ואתם מבחינתכם תרגישו כי לא השתנה דבר. אך כמובן שמראה הפנים שלכם לאחר הטיפול יהיה שונה בתכלית בהשוואה למצב שהיה כאשר נכנסתם לטיפול.

האם ישנן תופעות לוואי לאחר הטיפול?

גם בעת הופעת תופעות לוואי, עליכם לקחת בחשבון כי מדובר על תופעות מינוריות שנעלמות כעבור מספר שעות או ימים. כך שגם אם אתם מתמודדים עם תופעת לוואי כזאת או אחרת, אין שום סיבה שתיקחו אותה ברצינות מרובה. תופעות הלוואי השכיחות ביותר הינן: כאבים באזור המטופל, נפיחות, שטפי דם או אדמומיות. אם אתם מרגישים כי תופעת הלוואי היא חריגה, תמיד תוכלו להתייעץ עם הרופא על מנת לקבל המלצה אישית לגביכם.

מדוע חשוב לבצע פגישת ייעוץ לפני הטיפול?

כל אחד ירצה לבצע הסרת קמטים ללא ניתוח, אך בפועל לא כולם יכולים לבצע את הטיפול. בפגישה הראשונית עם הרופא הוא יבחן את מצבו של המטופל, ויראה האם הוא יכול לבצע את הטיפול. בנוסף ד"ר זאב צילקר בוחן את מצב העור של כל מטופל או מטופלת על מנת לבחור עבורו או עבורה את השיטה המנצחת.

כל כמה זמן צריך לחזור על הטיפול?

אין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת, כי האפקטיביות של הטיפול משתנה בין מטופל למטופל. לכן אנו מציעים לכם לבחון את מצב העור שלכם, ולא להישען על סיפורים שמבטיחים לכם הבטחות לא אחראיות. ברוב המקרים האפקטיביות של הסרת קמטים ללא ניתוח רלוונטית לשנה עד שנתיים. לאחר מכן יהיה עליכם לחזור על הטיפול על מנת להביא לתוצאה מושלמת. תוכלו אפילו לבצע שינויים שונים בטיפול השני או השלישי, על מנת להשיג תוצאות שיהיו לשביעות רצונכם.

האם התוצאות של הטיפול הן מובטחות?

כמובן שאף רופא אחראי איננו יכול להבטיח לכל מטופל מראש כי התוצאות יהיו לשביעות רצונו. אך מה שאפשר להבטיח זה שהרופא יעשה כל מאמץ על מנת להביא את המטופל למצב שבו הוא מבסוט ממצב עורו. ברוב המכריע של המקרים אפשר להגיד כי המטופלים יוצאים מרוצים, והם חוזרים בעתיד לבצע טיפולים נוספים. זוהי הסיבה שבגינה הטיפולים הללו הפכו להיות לטיפולים מאוד מבוקשים. מה יש לכם להפסיד? יש לכם הזדמנות להסיר את הקמטים לצמיתות.

למה לבצע הסרת קמטים ללא ניתוח אצל ד"ר זאב צילקר?

ד"ר זאב צילקר הוא רופא מומחה בעל שם בינלאומי בכל מה שקשור לביצוע טיפולי אסתטיקה מכל הסוגים. ד"ר צילקר טיפל עד היום באלפי מטופלים שונים, כך שאתם יכולים לסמוך עליו לחלוטין. במרפאה שלו תוכלו למצוא את הציוד הכי מתקדם, ציוד שמאפשר לבצע את כל סוגי הטיפולים בצורה הכי אידיאליים. בסוף טיפולי אסתטיקה חייבים להתבצע במראה של רופא מוסמך, כאן יש לכם אפשרות לדעת כי אתם בידיים הכי טובות שיש. אל תפקידו את עור הפנים שלכם בידיים של רופא לא מיומן או לא מנוסה.

ליצירת קשר שלחו את פרטיכם ונחזור בהקדם

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
מידע מקצועי

סקולפטרה

חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית, המציג

אולידיה
מידע מקצועי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
מידע מקצועי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן