טיפולי אסתטיקה עם רופא אסתטיקה – כל מה שצריך לדעת

ככל שהמושג אנטי אייג'ינג חדר לתודעה ולמציאות בתחום טיפולי האסתטיקה,  כך החלו נשים וגם גברים להתעניין בסוגי הטיפולים והשיטות המתקדמות היום. אלה מציעות אין סוף אפשרויות להצערת עור הפנים, הצוואר ועוד בלי אזמל מנתחים ובלי שום הליף פולשני כירורגי. הרעיון העומד מאחורי כל הטיפולים הללו הוא, לשפר את המראה, להצעיר את העור ולהחזיר לו את הברק והרעננות שאבדו לו במשך הזמן.
אין ספק שמראה הפנים ותהליכי הזדקנות העור, זוכים למחקרים רבים של חוקרים ורופאים מומחים לאסתטיקה. לכן, יש היום הרבה יותר אפשרויות טכניקות ושיטות להצערת העור, מאשר בעבר . זהו עידן האנטי אייג'ינג, המציג בפנינו חומרים חדשים, לצד תהליכים מתקדמים, לא פולשניים, ללא התערבות ניתוחית. תוכלו ללמוד עליהם גם ברשת, תחת הכותרת של "טיפולי אסתטיקה עם רופא אסתטיקה".
בעניין זה נדגיש, כי טיפולים אסתטיים הכוללים הזרקה של חומרים מסוימים, טיפולי מזותרפיה ועוד, יש לעשות רק במרפאה של רופא מנתח מומחה ולא אצל מי שאיננו רופא בהכשרתו. רק כך תהיו בידיים טובות, ותוכלו גם לזכות בתוצאות מרשימות לאורך זמן.

למה אתן חייבות טיפולי מזותרפיה?

פעם, כאשר הזרקת בוטוקס הייתה רק בחלום, נשים הלכו לעשות טיפולי פנים, מרחו קרמים בלי סוף כדי להזין את העור וחשבו שהן יכולות לנצח את סימני הזמן אבל זה לא קרה. שום קרם ושום טיפול חיצוני שטחי, לא גרם לשינוי מרקם הפנים ולהצערת המראה. היום מדברים על טיפול מזותרפיה, בו מזריקים באזורים מסוימים בפנים – רעלן בוטוליניום (הידוע בשם: בוטוקס), והוא ממלא קמטים וקמטוטים, חריצים ושקעים שנגרמים כתוצאה מהזדקנות העור, התדלדלות של חיבורי הרקמות, נפילת פנים ועוד. נדגיש כי התוצאות מאוד טבעיות והולמות את הפרופורציות של הפנים.
זהו הליך בלתי פולשני שמשפר את מראה העור, ממריץ את אספקת התזונה והדם לרקמות ויוצר אפקט של מתיחה ומרקם חלק וצעיר יותר. ההליך הזה מגדיל את גמישות הרקמות ובולם היווצרות של קמטים. נציין כי לחומר הזה יש השפעה על סיבי השרירים בשכבה העליונה, ללא השפעה על השרירים עצמם. תרפיה מזובוטוקס, מאפשרים הצערת הפנים באופן הכי טבעי באזורים שיש להם נטייה להתקמט הכי הרבה: הפנים, הצוואר, אזור החזה, גב כפות הידיים ועוד.

עיגולים שחורים מתחת לעיניים ואף בלתי מחמיא

כתוצאה מגנטיקה, בעיות בריאותיות, עייפות ועוד, יש הסובלים מ"עיגולים שחורים" מתחת לעיניים, מה שמקנה להם מראה "חולני" ולא מחמיא. לאישה כזו יהיה קשה להתאפר, אזור העיניים שלה נראה כהה לגמרי, והמראה כולו לא נעים ולא אסתטי.
במסגרת טיפולי אסתטיקה עם רופא אסתטיקה, ניתן לטשטש ולהעלים את השקעים הללו ע"י הזרקה מדודה של חומצה הילאורונית באזור.
בנוסף במסגרת טיפולי אסתטיקה אצל רופא מנתח מומחה, למי שאיננו מרוצה ממראה האף שלו, יש אפשרות לבצע "פיסול אף ללא ניתוח". זהו הליך אשר בו "מפסל" הרופא את האף ומשפר את הצורה שלו, אם זה בהזרקה של חומרי מילוי שונים אשר מעצבים אותו בצורה יותר יפה וטבעית.
לא כל אחד שיש לו אף נשרי, אף עם דבשת או אף גדול ולא מחמיא, מעוניין לעשות ניתוח פלסטי באף. לכן, טיפול של פיסול האף איננו פולשני והתוצאות שלו מצוינות. הוא חוסך למטופלים הליך ניתוחי ובעקבותיו החלמה ושיקום, וכל זה ללא כאבים ועם תוצאות בטוחות.
חשוב מאוד שאת כל טיפולי האנטי אייג'ינג שאתם עושים, תבצעו במרפאה של רופא מנתח מומחה, כי טיפולי אסתטיקה עם רופא אסתטיקה זו ההמלצה הבטוחה שלנו לטיפולים שלכם.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
מידע מקצועי

סקולפטרה

חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית, המציג

אולידיה
מידע מקצועי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
מידע מקצועי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן