טיפולי אסתטיקה

המדע צועד בצעדי ענק בתחום טיפולי אסתטיקה. מה שהיה חלומם של גברים ונשים- לטשטש את עקבות הזמן, הפך למציאות בה ניתן היום לעשות הרבה מאוד כדי להיראות מצוין בכל גיל. אבל לצורך כך, חשוב לבחור את רופא מנתח מומחה עם הרבה ניסיון שיוכל לקבוע בוודאות, איזה סוג של טיפול יצעיר את עור הפנים שלכם, יטשטש קמטים, ויאפשר לכם להיראות הרבה יותר צעירים ואסתטיים. סימני ההתבגרות והזקנה, למרות שהרווחנו אותם ביושר, הם בלתי אסתטיים. עופר פנים מקומט הוא בלתי מחמיא, גם צוואר רפוי, עיגולים שחורים מסביב לעיניים, כפות הידיים "זקנות", קמטים בגב ועוד. כל אלה הם מסימני הזמן אבל אפשר היום לקבל טיפולים, לטשטש ולהעלים אותם ואין מי שמוותר על הזדמנות להיראות יותר אסתטי וצעיר.

מה כוללים טיפולי אסתטיקה?

טיפולי מזותרפיה- קולגן ואלסטין אלה הם שני המרכיבים החשובים בעור, שככל שאנו מתבגרים, הם מצטמצמים. בנוסף במהלך ההתבגרות, אין מספיק אספקת דם ותזונה לרקמות בכל הגוף, ולכן צריך לעשות משהו כדי להאיץ תהליכים שהגוף המתבגר מאט. טיפולי מזו-תרפיה עושים זאת ויוצרים אפקט של מתיחה. הם מגבירים את הגמישות של העור המרקם והגמישות וזה אומר- פחות קמטים, מעניקים אלסטיות לעור, ונחשבים לפופולאריים מאוד בארסנל טיפולי אסתטיקה ע"י רופא אסתטיקה מקצועי. הם מעניקים מראה כל כך טבעי, מוצק ורענן שאף אחד לא מאמין שהייתה פה בכלל התערבות רפואית.  טיפולי מזותרפיה עושים בפנים, בצוואר, בחזה, בכפות הידיים ובגב.

מתיחת פנים ללא ניתוח

טיפולי אסתטיקה כוללים גם מתיחת פנים ללא ניתוח. זהו ניתוח חדשני ולא פולשני, בלי אזמל מנתחים ובלי צלקות. המנתח הפלסטי ישתמש במתיחה לחידוש שכבות התמיכה של העור ומראה הפנים. כל זה בלי כאבים, בלי שיקום, בלי טיפולים חוזרים. הניתוח מתאים לבני שלושים ומעלה ויש לו תוצאות אדירות במראה טבעי. כך אפשר לעשות הרמת גבות, לחי תחתונה, הרמת צוואר, הרמת לחיים, קו לסת תחתונה ועוד.

הטיפול הכי פופולרי בעולם- הזרקת בוטוקס

לצד התפתחות של טכניקות ושיטות עבודה, יש היום גם חידושים בתחום החומרים לצורך טשטוש קמטים. החומר בוטוליניום מאושר לצרכים קוסמטיים ואין לו שום תופעות לוואי. רופא מנתח מומחה, יזריק אותו בדרך כלל בפנים באזורים נבחרים, ועל ידי כך ירכך את הקמטים והעור נראה צעיר וחלק. בנוסף יש גם טכניקה של הזרקת חומר מילוי "המפסל" את הפנים במקומות הנכונים. היתרון של שיטת טיפול זו היא מראה והבעה טבעיים ומראה פנים צעיר יותר.

עיבוי שפתים ופיסול אף ללא ניתוח

חלק מתהליכי ההתבגרות, גורמים לאובדן של נפח בשפתיים. שפתיים דקות הן בלתי מחמיאות ובוודאי לא נשיות. באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית, ניתן היום לעבות את השפתיים, ואף להעלים קמטוטים מסביב לפה. טיפול לא מכאיב קצר ואת יוצאת עם שפתיים חושניות במראה טבעי מחמיא. גם פיסול אף נכלל היום ברשימת טיפולי אסתטיקה. יש היום חומרי הזרקה שעשויים לפתור בעיות כמו: אף נשרי, אסימטריה, חיזוק עור בקצה אף, אף עקום וכן תיקון ליקויים אחרי ניתוח לא מוצלח, או ניתוח אחר ולכן כדאי לעבור טיפול של פיסול אף ללא ניתוח לתוצאות מרהיבות.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
חומרי מילוי

סקולפטרה

סקולפטרה חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית,

אולידיה
חומרי מילוי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
חומרי מילוי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן