6 טיפים‌ ‌שאתם‌ ‌מוכרחים‌ ‌להכיר לפני טיפול בוטוקס

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה שבה טיפולי בוטוקס הפכו להיות מבוקשים במיוחד. אם בעבר הטיפולים הללו היו מיועדים רק לנשים, כיום ניתן לראות לא מעט גברים שבוחרים גם הם לבצע את הטיפולים הללו. אך יש מספר טיפים חשובים שמוטב שתכירו לפני שתתחילו לבצע את הטיפולים השונים. כך תוכלו להיות בטוחים כי בסוף הדרך תביאו את עצמכם למצב שבו תוכלו להעלים את הקמטים. העלמת הקמטים חייבת להתבצע בצורה מקצועית, זוהי הדרך היחידה שבאמצעותה לא תתאכזבו מהתוצאה הסופית. כמובן שאם יש לכם עוד שאלות הקשורות לבוטוקס או לכל מיני טיפולי אסתטיקה אחרים, אנו נשמח לענות לכם כדי שלא יהיו סימני שאלה.

טיפולי בוטוקס אינם מספקים תוצאות לצמיתות

התוצאות שתוכלו להשיג על ידי טיפולי אסתטיקה הן תוצאות מעולות. אך חשוב להבהיר כי אף תוצאה לא תישאר לצמיתות, בטח כאשר מדובר על בוטוקס. הטיפולים הללו הם פתרון זמני לקמטים, כך שאם בעתיד לא תחזרו על הטיפול – הקמטים עשויים לחזור. כך שמוטב שתיקחו את הנושא הזה בחשבון לפני שאתם מתחילים סדרה של טיפולים. אחרי שתשיגו את התוצאות הרצויות, יהיה לכם קשה שלא לבצע שוב בעתיד עוד טיפולי הזרקת בוטוקס או כל מיני טיפולים אחרים.

הזרקת בוטוקס יכולה להיות רלוונטית לכולם

לא מעט אנשים נוטים לחשוב כי רק מפורסמים או אנשים מבוססים יכולים לבצע טיפולי בוטוקס. אך בשנים האחרונות בעקבות הביקוש האדיר, אנו כבר מבינים כי הטיפול הוא טיפול עממי לכל הדעות. כולם יכולים לבצע את הטיפול, כל אותם האנשים שאינם מרוצים מכמות הקמטים שיש להם על הפנים. לא משנה אם הכוונה היא לגבר או לאישה, לכולם מגיעה הזכות להעלים את הקמטים לתקופה הקרובה. פתאום תאהבו לראות את עצמכם עם עור חלק וללא קמטים.

אין לבצע פעילות ספורטיבית אחרי טיפול בוטוקס

אפילו אם אתם מכורים לספורט, עליכם לקחת בחשבון כי שבוע ימים לאחר הטיפול מוטב שלא לבצע פעילות ספורטיבית. כך שיהיה עליכם לקחת את זה בחשבון, כדי שלא תפגעו בתוצאות הטיפול שאותם תרצו להשיג. הימנעות מספורט תאפשר לכם למקסם את הפוטנציאל של הטיפול. אם תבצעו פעילות ספורטיבית לאחר הטיפול, לא מן הנמנע כי התוצאה הסופית תהיה רחוקה מהתוצאה שאותה רציתם. אל תביאו את עצמכם למצב שבו אתם תהרסו את תוצאות הטיפול בגלל טעות. תבררו עם הרופא בדיוק מה ניתן לעשות ומה לא ניתן לעשות.

גם לאחר טיפול בוטוקס הקמטים נשארים

זה אולי נשמע לכם מעט מוזר, אך הקמטים עצמם אינם נעלמים אחרי שמבצעים טיפולי בוטוקס. אז איך זה שהם לא מופיעים לאחר הטיפול? הבוטוקס בעצם מקפיא את שרירי הפנים, ובכך הוא מונע מהקמטים להיראות. אך כעבור מספר חודשים כאשר ההשפעה של הבוטוקס יורדת יהיה ניתן לראות כיצד הקמטים הישנים חוזרים אליכם. כך שאם עד כה יצא לכם לחשוב כי מדובר על דרך להעלים את הקמטים לתמיד מוטב כי תיקחו את זה לתשומת ליבכם. 

טיפולי בוטוקס זולים עלולים להיות מסוכנים

קיבלתם הצעת מחיר זולה על טיפולי אסתטיקה שונים? בין אם מדובר על טיפול בוטוקס או כל טיפול אחר, זה אמור להדליק לכם נורה אדומה. טיפולים בעלויות נמוכות הן כאלה שלרוב לא מספקים את הסחורה, ובמידה מסוימת אף עשויים להביא לסכנה. לעיתים כדאי להכניס את היד עמוק יותר אל תוך הכיס כדי לפנות לאנשי מקצוע מיומנים שיהיו אחראים על הטיפול. לא בכל יום יוצא לכם לעשות טיפול בוטוקס, אז לפחות שהטיפול שאותו תקבלו הוא יהיה ברמה הכי גבוהה ומקצועית.

זריקת בוטוקס לא כואבת כל כך

זה יכול להיראות מאוד מפחיד וכואב, אך כל מי שעבר טיפולי בוטוקס יכול לספר כי לא מדובר על זריקה כל כך כואבת. הזריקה עצמה היא איננה נעימה זה נכון, אך היא גם לא כואבת כמו שיכול להיות נדמה לכם. לא מעט גברים ונשים אינם עוברים טיפול בוטוקס רק בגלל שהם חוששים שהוא יכאב להם יתר על המידה. התייעצות עם אנשים שונים שעברו את הטיפול, תראה לכם עד כמה החששות הם לא הגיוניים – אל תוותרו על החלומות שלכם.

מידע נוסף

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
מידע מקצועי

סקולפטרה

חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית, המציג

אולידיה
מידע מקצועי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
מידע מקצועי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן