מזותרפיה להעלמה וטשטוש קמטים

מזותרפיה היא שיטת טיפול מתקדמת אשר מתבססת על החדרת חומרים פעילים אל השכבהות העמוקות של העור. בשונה מתכשירים טיפוליים למריחה ולשימוש ביתי, אשר פועלים על הדרמיס- השכבת החיצונית של העור בלבד, חדירת החומרים באמצעות טיפולי מזותרפיה, מה שמחדש את פעילות העור הטבעית, מעודד ייצור מחודש של קולגן, מסייע ביצירת גמישות העור, ברק, טשטוש קמטים וכיעוב תהליכי הזדקנות.

איך זה עובד?

טיפולי מזותרפיה מתבצעים באמצעות הזרקות עדינות, של תרכובות חומרים הכוללות מינרליים, ויטמינים, אנטי אוקסידנטים, חומרים הומאופתיים וחומצות. ההזרקה מתבצעת באמצעות מזרק או רולר מחטים החודרות את שכבת העור עליונה ומזינות אותה, יוצרות תהליך של הבראה ועידוד של הפעילות ומזינות את העור בחומרי הבראה ובחומרים מעשירים.

קוקטייל המזותרפיה הוא שילוב בין חומרים פעילים, אשר חשובה במיוחד התאמתו למטופל. כל תהליך טיפולי מזותרפיה יתחיל באבחון מוקדם של מצב העור של המטופל וצרכיו, והתאמת הטיפול תוך מיקוד אזורי ההזרקה, היקף הטיפולים, ורקיחת קוקטייל מזותרפיה מתאים.

בשונה מטיפולי הזרקות אחרים למילוי ולעצירת היווצרות קמטים בעור הפנים, טיפולי מזותרפיה אינם מסתכמים בטיפול חד פעמי, ומדובר בסדרת טיפולים, כאשר היקף הטיפולים נקבע מראש ועל פי מצב העור וצרכי המטופל/ת. את השיפור במאה העור ניתן לראות כבר לאחר שניים או שלושה טיפולים, אולם חשוב מאוד להתמיד ולהמשיך בכל סדרת הטיפולים שנקבעה, להגעה לתוצאה מיטבית ולשימור התוצאה לזמן ארוך.

הקודם
הבא
הקודם
הבא

יתרונות המזותרפיה

מאחר וטיפולי מזותרפיה הם טיפולים אשר מותאמים באופן אישי לכל מטופל ומטופלת, באמצעות בחירת הרכיבים ומיקוד אזורי ההזרקה, הם מספקים מענה למגוון בעיות ותופעות של העור, בניהן:

טשטוש ומילוי של קמטים

העלמת קמטוטי עור

טיפול בכתמי פיגמנטציה

מיצוק העור

גמישות העור

יצירת מראה עור מלא ברק, צעיר ובריא יותר.

באמצעות טיפולי מזותרפיה ניתן לטפל באזורים נוספים בגוף, טיפול בקמטי צוואר, כפות ידיים, העלמת צלוליטיס ועוד.

מרפאות דר צילקר, אסתטיקה רפואית, ניתן להגיע לייעוץ ראשוני, התאמה מדויקת של סוג הטיפול, וביצוע טיפולי מזותרפיה תוך שימוש בחומרי איכות מבוקרים ומאושרים בלבד, ועד לתוצאה המושלמת לעור הפנים.

שאלות תשובות:

האזור המטופל מאלחש לרוב ע"י משחת אלחוש אמלה, לאחריה מזריק הרופא את קוקטייל החומרים המתאים למטרת הטיפול, משך הטיפול הוא כ- 20 דקות במהלכו תרגישו דקירות רבות הגורמות לאי נוחות קלה. בסיום הטיפול העור יהיה קצת אדום, נפוח שיחלים תוך יום יומיים. יש לחזור על ההליך מספר פעמים  לקבלת תוצאה אפקטיבית, כאשר מקובל לבצע טיפול מזותרפיה אחת לתקופה של 2-3 שבועות (בממוצע 3 טיפולים אמורים להספיק אולם כמות הטיפולים תלויה במצב העור של כל מטופל). עלות כל טיפול תלוי באיכות החומרים וגודל האזור המטופל.