טיפול בקמטים מתחת לעיניים

Picture of ד"ר זאב צילקר
ד"ר זאב צילקר

רופא מומחה מנתח אף אוזן גרון, ניתוחי ראש וצוואר, רופא מומחה ברפואה אסתטית עם ניסיון מעל עשור בתחום טיפולי האסתטיקה. לד"ר צילקר ניסיון רב שנים במגוון מרכזים הרפואיים ובתי חולים בילינסון ואיכילוב.

הטיפול בבוטוקס נחשב לטיפול יעיל בקמטים בחלק העליון של הפנים, אשר מקורם בהבעות פנים אופייניות החוזרות על עצמן, וחורצות לאורך השנים קמטים עמוקים וקמטוטים דקים. יחד עם זאת, הבוטוקס אינו מספק מענה לכל סוגי הקמטים, יעיל לטיפול בקמטי הבעה בלבד ולעתים דורש טיפול מילוי משלים לצורך העלמת קמטים עמוקים במיוחד. מלבד המקרים הללו, הבוטוקס הוא חלבון רעלן אשר מופק בתהליך ייחודי מחיידק, ועשוי במקרים מסוימים להידחות על ידי הגוף ולהביא לתגובה אלרגית.

העלמת קמטים ללא בוטוקס

מטופלים אשר חווים את תופעות ההזדקנות ומחפשים אחר פתרונות העלמת קמטים ללא בוטוקס, יוכלו להסתייע במגוון שיטות טיפול וחומרים אשר פותחו בענף האסתטיקה הרפואית, ומסייעים בשיקום מראה העור ובהתמודדות עם פגעי הזמן והגיל.

כל שיטות הטיפול בקמטים ללא בוטוקס:

הזרקת חומצה היאלורונית– מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית המדמה את החומה הטבעית המיוצרת על ידי הגוף ונוטה להיספג בו בקלות. חומצה היאלורונית אחראית על מיצוק, גמישות ונפח עור הפנים, ועם הפחתת הייצור הטבעי שלה לאורך השנים, העור חווה התייבשות, אובדן נפח, צניחה והפעה של קמטים. הזרקת חומצה היאלורונית לעומק הקמטים מביאה למילוי הקמט בחומר צמיגי וסמיך, המתפזר תחת רקמות העור באזור ההזרקה ומביא להשלמת הנפח, למילוי ולהחלקת הקמט.

מתיחת פנים באמצעות חוטים– הליך טיפולי מתקדם המתבצע ללא ניתוח, ומבוסס על החדרת חוטים דקיקים מחומרים נספגים ומתכלים תחת העור, בנקודות אסטרטגיות. לאחר החדרת החוטים יבצע הרופא מתיחה וקשירה של החוטים באופן שיביא למתיחה מבוקרת והרמת עור נפול, לטשטוש ולהחלקה של קמטי עור ולמראה צעיר יותר.

מזותרפיהמזותרפיה הוא הליך טיפולי המתבצע באמצעות סדרת טיפולים, וכולל הזרקה של קוקטייל רכיבים ייחודי בהתאמה אישית לצרכי העור והמטופל/ת. קוקטייל מזותרפיה מבוסס בעיקרו על ויטמינים ומינרליים שונים, המשיבים לעור בהדרגה את החיוניות, הלחות והברק הטבעי, ומסייעים בסילוק קמטוטי פנים וקמטים קלים, בהליך שיקום טבעי.

סקין בוסטרסקין בוסטר הוא הליך טיפולי הדומה להליך המזותרפיה, מתבצע באמצעות סדרת טיפולים וכולל הזרקת חומרים משקמים ובונים לעור הפנים, במטרה להביא לשיקום ולטיפול הרמוני בעור הפנים. ההבדל העיקרי בין שני הטיפולים הוא רכיבי החומר, כאשר סקין בוסטר הוא קוקטייל מחוזק המכיל גם רכיבי חומצה היאלורונית למילוי קמטים ולעיבוי עור דקיק ונפול.

סקולפטרההסקולפטרה היא חומר הזרקה מתקדם המבוסס על חומצה פולי לקטית, החומצה האחראית על ייצור הקולגן בגוף, ומסייעת בבניית סיבי קולגן, שיפור גמישות העור והשבת נפח עור ומוצקות.הזרקת חומצה היאלורונית לצרורך מילוי קמטים הוא טיפול יעיל ונפוץ לכל סוגי הקמטים, כאשר החומצה יוצרת נוזל צמיגי וסמיך, שממלא את הקמטים, מחליק אותם ומשפר את מרקם העור באזור הקמטים.

פילינג רפואיפילינג רפואי פילינג עמוק החודר לעומק שכבות העור, הוא ומביא לקילוף שלשכבות העור הפגועות, ולהתחדשות בשכבת עור בריאה ורעננה. פילינג רפואי מתבצע באמצעות חומרים כימיים או בשילוב הליך מכני, הגורמים לקילוף מבוקר של העור, בתהליך אשר אורך מספר ימים ומביא לסילוק תאי עור מתים, עודפי פיגמט, כהויות וכתמים, תאי עור יבשים הנוטים לכיווץ ולייצור קמטים.

קמטים הם תוצר של גיל ונוצרים לאורך השנים, כאשר ישנם גורמים סביבתיים והתנהגותיים, דוגמת תזונה, עישון, חשיפה לקרינה, העשויים להאיץ את התפתחותם. יחד עם זאת, הקמטים אינם גזירת גורל, וניתן הן לעכב את התפתחותם והן להחליק ולטשטש אותם, באמצעות טיפולי אנטי אייג'ינג מתקדמים, בטוחים ויעילים.

ד"ר זאב צילקר, מומחה לאסתטיקה רפואית בעל ניסיון רב שנים, מלווה כל הליך טיפולי במרפאה באופן אישי, מייעץ ומתאים את שיטת הטיפול הנכונה והיעילה לכל מטופל/ת, על פי סוג ומצב העור, מטרות הטיפול והעדפות המטופלים. במרפאת ד"ר צילקר מבוצעים כלל הטיפולים המתקדמים בענף, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וחומרי הזרקה איכותיים ומורשים בלבד.

ליצירת קשר שלחו את פרטיכם ונחזור בהקדם