עיבוי שפתיים

מראה שפתיים משפיע מאוד על מראה הפנים הכללי, ונשים רבות אשר סובלות משפתיים דקיקות, שפתיים שאינן סימטריות, שפתיים שאינן עומדות בפרופורציה למראה הפנים ושפתיים מכונסות ונעלמות, מבקשות פתרון קבוע למראה שפתיים מלאות ובריאות.

עיבוי השפתיים והעשרתם בנפח, תוך תיחום קו השפתיים ויצירת מראה שפתיים אחידות, עשירות ומלאות, קל ופשוט היום יותר מאי פעם, בזכות מגוון שיטות טיפוליות וחומרי הזרקה איכותיים ועמידים.

בתהליך מילוי שפתיים חשוב במיוחד תכנון מוקפד והדמיה של התוצאה, שכן עודף נפח ישיג את התוצאה ההפוכה וישווה למטופלת מראה מודגש יתר על המידה ושאינו טבעי. הדמיה והתאמה של הטיפול, והזרקה מדויקת של חומרי המילוי המתאימים והאיכותיים ביותר, יביאו להדגשת המראה הטבעי, ליצירת שפתיים בנפח מחמיא ופרופורציונלי למראה.

חשוב לדעת כי מראה שפתיים דקיקות וחסרות נפח יכול לנבוע כתוצאה מגנטיקה ומבנה פנים ביסוד, אולם גם כתוצאה מתהליכי התבגרות, אובדן נפח טבעי לאורך השנים, והרגלים דוגמת עישון. טיפול עיבוי שפתיים הוא טיפול מתאים אשר נותן מענה לאלה ולאלה גם יחד.

עיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית

אופן הטיפול: עיבוי שפתיים מתבצע באמצעות הזרקה עדינה של חומר מילוי- חומצה היאלורונית לשפה, בנקודות מדויקות ובתכנון מוקדם, ליצירת התוצאה הרצויה. עם סיום הטיפול תיתכן נפיחות קלה ומראה שפתיים שאינו סימטרי, כאשר הנפיחות תרד והתצורה הסופית תתקבע בתוך ימים אחדים.


ישנה חשיבות גדולה לבחירת רופא אסתטיקה מקצועי ובעל מיומנות, שכן הזרקת חומצה היאלורונית לצורך מילוי שפתיים כוללת בתוכה תהליך של פיסול השפתיים, כאשר נדרשת רמת דיוק גבוהה במיוחד, הן לקבלת התוצאה המיטבית, והן להימנעות מנפיחויות סביב השפה, יצירת שטפי דם והתגבשות של גושים.

סיום הטיפול והתוצאה

במרפאות ד"ר צילקר אסתטיקה רפואית, בתל אביב ובבני ברק, ניתן לזכות לייעוץ אישי ולליווי, בכלל ההליכים הטיפוליים, כאשר ד"ר צילקר עצמו- רופא מומחה מוביל בתחומו, מבצע ביד מיומנת ומנוסה מגוון טיפולי הזרקות מתקדמים, בחומרים מורשים בלבד, ותוך מתן הטיפול הטוב ביותר ותוצאות מוכחות, לכלל לקוחותיו לאורך השנים.

שאלות תשובות:

הטיפול בדרך כלל נמשך בין 20-30 דקות בממוצע. הכאב בזמן ההזרקה הינו מינימלי, ע"מ להקל על הלקוח ולמען נוחיותו, באפשרות הרופא המטפל להשתמש באלחוש מקומי או הרדמה מקומית.

הזרקת חומר מילוי לשפתיים מעניקה תוצאה מידית הנשמרת בין חצי שנה עד שנה ומקרים מסוימים אף יותר. הדבר תלוי בגיל, באיכות החומר, בסגנון החיים, בהרגלים האישיים ובאיכות .

באופן עקרוני כמעט כל אישה יכולה לבצע עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית. אך כדי שלא תהיה בעיה כזאת או אחרת, כל אחת מהמטופלות נדרשת להגיע לבדיקה מקדימה טרם ביצוע הטיפול. בבדיקה המקדימה ניתן לוודא כי המטופלת אכן יכולה לעבור את הטיפול ולהשיג את המטרה הרצויה. אם המטופלת לא תשיג את המטרה הרצויה, הטיפול עצמו יוגדר ככישלון. זוהי הסיבה לכך שמקיימים פגישה מקדימה טרם ביצוע הטיפול עצמו ביחד עם הרופא שיבצע את הזריקה.

גם כאב הוא עניין מאוד אינדיבידואלי, ומה שכואב לאחת לא בטוח יהיה כואב גם לאישה אחרת. כך שאפילו אם שמעתן שמדובר על טיפול כואב, מוטב כי תיקחי את הנושא הזה בערבון מוגבל. באופן עקרוני הטיפול הוא לא נעים, אך בו בזמן אי אפשר להגיד כי הוא כואב. הזריקה עצמה היא זריקה קטנה, ולאחריה המטופלת לא מרגישה דבר. כך שגם אם הזריקה כואבת העניין עצמו מסתכם בכמה שניות בלבד. הכאב בזמן ההזרקה הינו מינימלי, ע"מ להקל על הלקוח ולמען נוחיותו, באפשרות הרופא המטפל להשתמש באלחוש מקומי או הרדמה מקומית. אף מטופלת לא צריכה לוותר על החלום שלה רק בגלל החשש מפני הטיפול עצמו.

בלא מעט טיפולי אסתטיקה אחרים יכול לקחת זמן עד שתתחילו לראות תוצאות, אך כאן הסיפור הוא שונה בתכלית. התוצאות של עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית הן כמעט מיידיות, ובסוף הטיפול כבר תוכלי לראות שינוי. כמובן שככל שיעברו הימים כך השינוי יהיה יותר בולט לעין. אך עלייך לקחת בחשבון כי את התוצאות הראשוניות תוכלי לראות כבר ביציאה מהמרפאה. אם כעבור מספר שעות את לא רואה שינוי כזה או אחר, מוטב כי תנסי לדבר עם הרופא שביצע את הטיפול.

טווח המחירים ישתנה בהתאם לסוג הטיפול הנבחר. המחירים נעים החל מ 1500-1800 ש"ח מזרק חומצה של 1 מ"ל תלוי בסוג החומצה ואמינות החברה המייצרת אותו.