עיבוי שפתיים לגברים

Picture of ד"ר זאב צילקר
ד"ר זאב צילקר

רופא מומחה מנתח אף אוזן גרון, ניתוחי ראש וצוואר, רופא מומחה ברפואה אסתטית עם ניסיון מעל עשור בתחום טיפולי האסתטיקה. לד"ר צילקר ניסיון רב שנים במגוון מרכזים הרפואיים ובתי חולים בילינסון ואיכילוב.

בשונה מנשים הבוחרות בהליכי עיבוי ומילוי שפתיים במטרה ליצור מראה של שפתיים בשרניות וחושניות, עיבוי שפתיים לגברים עונה ברובו על ליקויים אנטומיים מובנים דוגמת שפתיים דקיקות וצרות או שפתיים במראה לא סימטרי הפוגעות בחזות הכללית, וכן כמענה לתופעות של הידקקות השפתיים, שקיעה וצניחה שלהן, תופעות נפוצות כתוצאה של גיל ופגעי הזמן, הפוגעות הן במראה והן בביטחון העצמי של גברים רבים.  

עיבוי שפתיים לגברים

כל הסיבות לביצוע טיפולי עיבוי שפתיים לגברים

גברים לאחר העשור הרביעי מתחילים להיחשף לתופעות ההזדקנות, בעיקרן אובדן נפח, גמישות ולחות של עור הפנים והשפתיים. מראה של שפתיים צונחות, דקות ויבשות, יוצר חזות מבוגרת ועייפה, שאינה עומדת בקנה אחד עם רצונם של גברים רבים בשמירה על מראה צעיר, מחמיא וחזות גברית, בריאה וחזקה.

טיפולי הגדלת שפתיים לגברים נותנים מענה לליקויים האסתטיים הללו ולאחרים, בהליך טיפולי פשוט ונגיש, המשמר את המראה הטבעי ומחזק את היתרונות הטבעיים של מבנה הפנים.

טיפולי עיבוי שפתיים לגברים נותנים מענה למגוון ליקויים אסתטיים:

  • מבנה מולד של שפתיים דקות ושקועות.
  • שפתיים במראה לא סימטרי.
  • אובדן נפח שפתיים, התייבשות והתכווצות השפתיים לאורך השנים.
  • תצורת שפתיים מכווצות כתוצאה מעישון ממושך.

שיטות עיצוב ועיבוי שפתיים לגברים

תחום האסתטיקה הרפואית הפך טיפולים אסתטיים ומענה למגוון ליקויים אסתטיים, לנגישים ומותאמים גם לגברים, המבקשים לשמר חזות צעירה ולעכב הליכי הזדקנות. כלל שיטות הטיפול המותאמות לגברים מבוססות על חדשנות רפואית וטכנולוגית וחומרים מתקדמים שפותחו בהתאמה למבנה ולמרקם הייחודי של עור הפנים הגברי.

השיטה המובילה לעיבוי שפתיים לגברים:

מילוי ועיבוי באמצעות חומצה היאלורונית- עיצוב שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית מיושם באמצעות הזרקה מקומית, מדויקת ועדינה של חומצה היאלורונית סביב השפתיים. החומצה ההיאלורונית היא חומצה טבעית המוכרת לגוף, ומיוצרת על ידו לאורך השנים, במטרה להביא למיצוק ולגמישות העור, לשחרור של קולגן האחראי על נפח ומוצקות העור, לחות ואלסטין המביא לגמישות הטבעית של העור. מאחר ולאורך השנים הגוף מאבד מיכולתו להוסיף וייצר חומצה היאלורונית, הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים תביא למילוי ויצירת נפח טבעי, לחות וגמישות. באמצעות חומצה היאלורונית ניתן לעצב באופן מדויק את מבנה השפתיים, לעבות אותן ולתקן פגמים מבניים.

התאמה לטיפול והכנות מקדימות נדרשות

גברים המעוניינים בהליך של עיצוב שפתיים לגבר, יפנו תחילה להליך אבחון וייעוץ אל מול רופא בכיר ומנוסה בתחום האסתטיקה הרפואית. במסגרת ההליך הרופא יבצע בדיקה ואבחון לצד תשאול רפואי, ויציע למטופל את הליך הטיפול והמענה המותאם ביותר עבורו.

עיבוי שפתיים לגברים המתבצע באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית אינו דורש הכנה מוקדמת, ומתבצעים בהליך טיפולי קצר, כאשר לעתים יידרש טיפול משלים לאחר פיזור החומר ועיצוב השפתיים, לאחר כשבועיים, לצורך דיוק התוצאה.

הטיפול מיושם ללא הרדמה מלאה או מקומית, תחת אלחוש בלבד, ואינו כרוך בכאב.

החלמה וטיפול לאחר עיבוי שפתיים לגברים

ההליך אינו דורש תקופת ההחלמה. לאחר הטיפול מומלץ להימנע מפעילות מאומצת ומעיסוי הפנים והאזור למשך ימים אחדים. ייתכנו שטפי דם מקומיים, נפיחות ואדמומיות ותחושת רגישות, כתוצאה מן ההזרקות עצמן. ניתן לטפל ולהקל בהתאם להוראות הרופא, באמצעות משככך כאבים, הנחת קומפרסים קרים ומשחה מרגיעה.
במקרים מסוימים ובהתאם לעומק והיקף הטיפול, הרופא עשוי להמליץ על נטילת אנטיביוטיקה כטיפול מונע לזיהומים ולהיווצרות של דלקת מקומית.

סיכונים ושיקולים לפני עיבוי שפתיים לגבר

טיפולי עיבוי שפתיים לגברים הם טיפולים המספקים יעילות ותוצאה טובה, בטוחים ואינם כרוכים בסיכונים מהותיים. הטיפולים מתבצעים בהליך שאינו פולשני, ללא ניתוח כירורגי וללא הרדמה, ואינם מצריכים שינוי באורח החיים ותקופת החלמה.

בין הסיכונים הקיימים בהליך:

  • תוצאה לא מדויקת, אי סימטריות
  • נדידת חומר
  • היווצרות זיהום מקומי
  • תגובה אלרגית

על מנת להבטיח הפחתה ניכרת של סיכונים, טיפול בטוח ותוצאה מיטבית, חשוב לבצע את הטיפול במרפאה מקצועית, תחת תנאי סטריליות מוקפדים, בחומרים איכותיים ומורשים לשימוש על ידי משרד הבריאות, ובביצוע של רופא מומחה ומיומן ברפואה אסתטית, ובטיפולי עיבוי שפתיים לגברים בפרט.

מלבד יישום הטיפול והתוצאה עצמה, ליווי של רופא מוסמך ומוחה חשובה במיוחד גם למקרה של סיבוכים, תגובה אלרגית או זיהום, למתן מענה רפואי מידי למטופל בהתאם לצורך. 

טווח מחירים לטיפולי עיבוי שפתיים לגברים

הטיפולים השונים בענף הרפואה האסתטית ניתנים במסגרת פרטית בלבד, והמחיר נתון לשיקול הרופאים/המרפאות נותני השירות, בהתאם לניסיון, רמת השירות וחוויית המטופל, טכניקות הטיפול והטכנולוגיה וניסיונו של הרופא המטפל.

טווח העלות למילוי שפתיים בחומצה היאלורונית: 1500- 2000 ש"ח למזרק

 

בבחירת רופא מטפל חשוב לבחור ברופא המציע מגוון סוגי טיפול ופתרונות, תחת ייעוץ אישי השם את צרכי המטופל וטובתו בראש סדר העדיפויות. וודאו כי הרופא מציע חלופות ומסביר על היתרונות והחסרונות של שיטות הטיפול השונות, בחנו את סוגי הטיפול המוצעים והטכנולוגיות, וודאו כי הרופא מספק מעקב וליווי, ובמקרה הצורך תיקון, לאחר ביצוע הטיפול.

ד"ר זאב צילקר-מרפאת ביוטי פייס, מלווה, מייעץ ומבצע מגוון טיפולי רפואה אסתטית לנשים ולגברים, לרבות עיבוי שפתיים לגברים ולנשים, עיצוב שפתיים ופיסול פנים, ומגוון טיפולים נוספים. הרופא מקבל את מטופליו במרפאה מזמינה ובליווי צוות טיפול מסור ואדיב, בקניון רמת אביב- תל אביב.