פילינג רפואי

עור הפנים, המהווה את המעטפת החיצונית של הפנים, הוא עור אשר חשוף הן למפגעים חיצוניים דוגמת קרינת השמש, שריטות וצלקות ומזהמים אחרים, והן לפגיעות ותחלואות פנימיות דוגמת התפתחות פצעי אקנה, אובדן הלחות והגמישות, הופעת קמטוטים וכתמי פיגמנטציה. במטרה לחדש את שכבת העור החיצונית ולהשיב לפנים את המראה הצעיר והנקי, ניתן לבצע טיפולי פילינג מתקדמים אשר במהותם מיועדים לסילוק של פגמים קלים: צלקות עור, אדמומיות, קמטוטים, שאריות אקנה ואחרים.

במרפאות ד"ר צילקר, רפואה אסתטית, במגדלי בסר שבבני ברק ובקניון רמת אביב שבתל אביב, ניתן להתייעץ, להכיר את השיטות הטיפוליות המתקדמות, ולבצע טיפולי פילינג מתקדמים לעור הפנים.

במרפאות ד"ר צילקר נעשה שימוש בשתי שיטות מתקדמות לטיפולי פילינג:

פילינג רפואי- הפילינג הרפואי מתבצע באמצעות מריחה של חומר חומצתי על עור הפנים, אשר יוצר תהליך של שינויים בעור וחידוש שלו לאורך מספר ימים. מדובר בחומר מאושר ובטוח לשימוש, מותאם לעור הפנים העדין, ומביא לצריבה קלה ואדמומיות, התפתחות של גלד ונשירתו באופן טבעי, מה שיוצר מעשה את קילוף השכבה העליונה של העור על כל פגמיה, וחידוש של שכבת עור חדשה ובריאה יותר, בתהליך טבעי. לאחר תהליך הקילוף ועם התחדשות העור, יתבצע תהליך טבעי של ייצור קולגן ואלסטין, חומרים שיוסיפו לבניית עור גמיש, חלק ואלסטי, ומראה צעיר.

פילינג ללא קילוף

פילינג ללא קילוף הקרוי גם פילינג PRX, נולד באמצעות פיתוח רפואי איטלקי מתקדם, ומתבסס על החרה של חומרים המאיצים את התחדשות העור, לעור הפנים, ויצירת תהליך התחדשות ביולוגי טבעי. עם החדרת החומר לעור מתבצע תהליך טבעי ומהיר של התחדשות, ללא קילוף העור וללא תופעות לוואי ותחושות לא נעימות, תוך מיצוק העור, הגברת גמישותו הטבעית, הבהרת כתמים ויצירת מראה עור אחיד, מתיחה וטשטוש של קמטוטים, ולמעשה חידוש שכבת העור החיצונית לחלוטין.

בבחירה בין שתי השיטות חשוב להיוועץ ברופא מומחה, לבצע התאמה מלאה לעור הפנים, לפגעים ולצרכים של המטופל, וביצוע הטיפול בליווי רפואי ופיקוח בלבד.

ד"ר צילקר, רפואה אסתטית, מבצע מגוון טיפולי אסתטיקה מתקדמים, פילינג רפואי ופילינג ללא קילוף, בהתאמה מלאה לצרכי המטופל ולעור הפנים שלו, לתוצאות אופטימליות.

שאלות תשובות:

TCA פילינג כימי נעשה באמצעות מריחת חומר חומצתי. כתוצאה ממריחת החומר נוצר אפקט הפילינג- תהליך שבו חלים שינויים בעור. בדקות הראשונות מורגשת תחושת צריבה, גוון העור משתנה ללבן ולאחר מכן הופך אדמומי. לאחר חלוף יום וחצי מהטיפול מופיע גלד חום אשר מתקלף לאחר מספר ימים ועד עשרה ימים.

הטיפול מבוצע במרפאה, הטיפול נמשך בין 20-30 דקות, ממשיכים את שיגרת החיים הרגילה.

 הטיפול אינו מתאים לנשים בהריון ונשים מיניקות

תופעות לוואי: עקצוץ ואודם, פצעונים דלקתיים או לא ובד"כ חולף עם הטיפול בקרם לחות.

מרפאת ביוטי פייס, בניהול והובלה של ד"ר זאב צילקר, מומחה ברפואה אסתטית, מספקת מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה רפואית מתקדמים, לרבות ביצוע כל סוגי הפילינג לפנים, פילינג PRX-T33 ללא קילוף וסוגי פילינג כימי רפואי נוספים. כל הטיפולים במרפאה מתבצעים לאחר אבחון מקדים, ייעוץ והתאמת הטיפול למצב העור וצרכי המטופל, תוך שימוש בחומרים מורשים ומעולים ובטכנולוגיות מובילות.

טיפולים נוספים: סקין בוסטר  | פרופילו | מזותרפיה