ריגנרה - Regenera Activa

ד"ר זאב צילקר
ד"ר זאב צילקר

רופא מומחה מנתח אף אוזן גרון, ניתוחי ראש וצוואר, רופא מומחה ברפואה אסתטית עם ניסיון מעל עשור בתחום טיפולי האסתטיקה. לד"ר צילקר ניסיון רב שנים במגוון מרכזים הרפואיים ובתי חולים בילינסון ואיכילוב.

Regenera Activa- הינו טיפול חדשני עבור מניעת נשירת השיער באמצעות טכנולוגיה חדשנית המשלבת בה תאי גזע, גורמי גדילה ותאי אבות שהינן בעלי תכונות ייחודיות ויעילות לשיקום זקיק השערה, הגורמים לעיבוי וצמיחתה של השיערה, וכתוצאה מכך, מניעת נשירת השיער.

איך עובדת שיטת ריגנרה?

הטכנולוגיה המהפכנית מתבצעת ע"י טכניקת מיקרו-שתל העושה שימוש בפטנט מיוחד כדי להעביר תאי אבות לאזורי המטרה, בעלי תכונות ייחודיות המועילות לשיקום רקמות שנפגעו כתוצאה מהתקרחות אנדרוגינית. בעזרת טכניקת חליצה של תאי הגזע באופן זעיר במינימום פולשניות מהרקמה הנלקחת ישירות מהמטופל, והזרקתם חזרה לקרקפת המטופל.

שיטה בטוחה ויעילה, הטבעית לגוף, המעודדת צמיחת השיערה בהליך אחד ופשוט ע"י שימוש בשתל אוטולוגי, תאי הגזע של המטופל עצמו, על כן אינה מעוררת את תגובת המערכת החיסונית שלנו.


Regenera Activa עברה ניסויים והערכות קליניות נרחבות העידו על בטיחות והיעילות של ההליך. טיפול זה מאושר על ידי מועצות רגולטוריות בריאותיות גדולות כמו ה-FDA האמריקאי ואירופה CE.

כמה טיפולים ובאיזו תדירות יש צורך בטיפול זה?

Regenera הוא טיפול חד פעמי, לאחר כ- 4–6 שבועות הטיפול מתחילה ההתחדשות התאית של הזקיקי השיער ועצירת נשירת השיער, התהליך מתמשך וממשיך לעבוד ולהגביר את צמיחת השיער לתקופה של עד שנתיים. ריגנרה היא השיטה העמידה לאורך זמן.

לאילו תוצאות אני יכול לצפות מריגנרה -Regenera Activa?

הזמן הנדרש להשגת תוצאות מטיפול Regenera activa משתנה מאדם לאדם. ניתן לראות את התוצאות לרוב לאחר 3-4 חודשים, במקרים מסוימים אף לאחר חצי שנה.

האם הטיפול כואב?

טרם לקיחת הביופסיה של הרקמה, מורחים חומר הרדמה מקומי על העורף. עלולים לחוות תחושת אי נוחות אך לא כאב בלתי נסבל.

האם יש תופעות לוואי אפשריות עם ריגנרה

טיפול זה עושה שימוש ברקמות שלך – החדרת חומר הטבעי לגופך, לכן, ללא צפי לתגובה אלרגית או תגובת דחייה. חשוב, עבור מניעת סיכונים לזיהום חשוב לוודא שמקום הדקירה (בעורף) יטופל באופן סטרילי ושמרני, יש לשמור על הוראות הרופא לאחר הטיפול.

האם אני יכול לחדש את הפעילויות הרגילות לאחר הטיפול?

אין צורך לזמן החלמה, אך יש להימנע ב- 3 ימים הראשונים מפעילות מאומצת ומשחייה למשך שבוע.

איך אני יכול לשמור על התוצאות הטיפול ועל איכות השיער לאחר הטיפול?

ההליך מפעיל את התחדשות השיער, חשוב לתמוך ולקדם את הצמיחה המתקדמת של שיער בריא גם במהלך הליך צמיחת השיער, לתוצאות מיטביות ניתן לשמור על בריאות השיער עם טיפולים המותאמים אישית על ידינו, כמו PRP ו/או מזותרפיה. כל מקרה הוא ייחודי מאוד – באמצעות כלי אבחון של המומחים, נוכל להתאים טיפולים שיתאימו לדפוס נשירת השיער הספציפי שלך.

ד"ר זאב צילקר, רופא בכיר ומייסד מרפאות ד"ר צילקר- אסתטיקה רפואית, מבצע מגוון טיפולי פנים מתקדמים, מילוי וטשטוש קמטים, מתיחת עור פנים ללא ניתוח, וטיפולים נוספים, באמצעות טכניקת הזרקות ייעודית ועדינה במיוחד, בעבודת יד מקצועית וממוקדת ותוך הגעה לתוצאות מעולות.