טיפול מזותרפיה

אחת משיטות הטיפול הכי נפוצות היום לטשטוש והעלמת קמטים, היא טיפול מזותרפיה. בשיטה זו מזריק הרופא חומרים רפואיים, הומיאופתיים, ויטמינים, תמציות צמחיות ועוד לשכבת המזודרם, דבר הגורם להצערת ומיצוק העור. שכבה זו הנקראת גם שכבת הנביטה נמצאת מתחת לשכבה המתקרנת, והיא השכבה השנייה באפירדמיס (העור העילי שלנו).
הסיבה להתקמטות העור, היא דלדול טבעי של חומרים התורמים לאלסטיות ולגמישות של העור. כאשר מתבגרים חומרים אלה מצטמצמים, העור הופך ליבש יותר, יש אובדן של תאי שומן, ולכן הוא גם מתקמט. במקביל יש גם האטה של זרימת דם לתאים וחילוף חומרים בכלל, והתאים לא מקבלים מספיק תזונה ונראים "זקנים" וחסרי חיים. בטיפולי מזותרפיה, מעניקים לגוף את מה שהוא איבד, באופן מדוד ומתון ורופא מנתח מומחה בתחומו, ידע לבחור את החומרים הכי איכותיים לעור הפנים כמו גם את המינון שלהם והאזורים אליהם הם יוזרקו.

יתרונות של טיפולי מזותרפיה

התפקידים של טיפולי אסתטיקה הם להילחם בפגעי הגיל והזמן. ככל שעושים זאת מוקדם יותר, כך קמטים פחות מעמיקים וקל יותר לטפל בהם. טיפולי מזותרפיה הם חדשניים והם מבוצעים היום בביטחון רב, אחרי מחקרים רבים שהוכיחו כי טיפולים מהסוג הזה מועילים להצערת עור הפנים. באמצעות הטיפולים הללו, מתגברים על קמטים. הם ממריצים את אספקת הדם ובכך אף מאיצים את ההזנה לרקמות. הם יוצרים מיצוק ומראה מתוח של העור, זאת מבלי להשתמש בסכין מנתחים, הכול בתרומה של החומרים הפעילים לתוך הרקמות. כדי להעלים קמטים יותר מורכבים יש לעשות פרוצדורות נוספות אבל אין ספק כי טיפולים אלה הם השלמה של טשטוש והעלמת קמטים.

הרעיון מאחורי טיפולי מזותרפיה

הרעיון המבוסס מאחורי טיפולי המזותרפיה הוא, שהם חודרים לשכבת העור העליונה, זאת מבלי להשפיע על השרירים עצמם. האזורים בהם מבצעים בדרך כלל טיפולים אלה הם: אזור הדלקוטה (חזה), פנים, צוואר, כפות הידיים והגב. התוצאה המתקבלת היא טבעית והנראות מרשימה. קשה לזהות על פניהן של הנשים שהן עברו טיפול כלשהו והפנים שלהן נראות טבעיות וצעירות. טיפולים אלה ממשיכים את המגמה של הרפואה הפלסטית, להיראות הכי טבעית זה הכי יפה. בעבר כאשר אישה רצתה לשנות את מראה הפנים שלה ולהחליק קמטים, לא היו לה הרבה ברירות ולרוב היא נאלצה לעבור ניתוח שהיה כרוך בכאבים, סבל ושיקום ארוך.
היום כתוצאה מהתפתחותם של כל מיני חומרים וטכניקות, אפשר לעזור לכל אישה להיראות במיטבה, זאת בתהליך של טיפולי מזותרפיה ע"י רופא אסתטיקה שמציע טיפול עם מינימום כאב ותוצאות גדולות.
לטיולי מזותרפיה יש גם צד של חיזוק הנפש, כאשר נשים שסבלו בגלל מראה פנים מקומט, חשות הרבה יותר יפות ובטוחות בעצמן. הן מביטות במראה מאושרות ומגלות, שחלק רב מהקמטים נעלם כלא היה. יש נשים שעבורם טיפולי מזותרפיה הם אורח חיים חדש וצעיר.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
מידע מקצועי

סקולפטרה

חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית, המציג

אולידיה
מידע מקצועי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
מידע מקצועי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן