טיפול פנים מזותרפיה

עולם האסתטיקה זוכה בשנים האחרונות להרבה מאוד "ניסים ונפלאות". זוהי אולי ההגדרה הכי מדויקת למה שמתרחש, שכן איזו אישה העלתה על דעתה כי בלי סכין מנתחים, רק מטיפולים כמו למשל טיפול פנים מזותרפיה, היא תוכל להציג עור בריא, חיוני ורענן.
פעם כדי לטפח את העור, היה הדגש על מה שנקרא "טיפול פנים", אבל מה יעשו נשים שהן כבר קצת יותר מבוגרות מגיל 30, ויש להן כבר קמטי הבעה, צחוק, קמטים במצח ואולי באזורים נוספים. ההרגשה של אישה שיש לה קמטים, היא הרגשה רעה. שום אישה לא רוצה להיראות "זקנה" והמראה הזה של קמטים יש לומר, הוא מראה בלתי מחמיא, נראה קצת מוזנח ובוודאי פוגם ומוריד מהביטחון העצמי של כל אישה. טיפול פנים מזותרפיה הם חלק מהשלבים של החלקת הקמטים. הם מעודדים יצירת הקולגן ואלסטיות בעור, ומהווים טיפול אנטי אייג'ינג מתקדם ועוד.

קוקטייל של חומרים ישר לקמטים

טיפול מזותרפיה כולל הזרקה של קוקטייל חומרים לפנים. חומרים אלה מעודדים יצירת קולגן ואלסטיות בעור. את הטיפול הזה עושים בהתאמה אישית אבל שלוש פעמים בהחלט מספיקות. הרופא המוסמך (ורק הוא) יבחרו בחומרי גלם איכותיים והחוכמה היא להתאים את המינון והמרכיבים של כל הזרקה למצב העור של המטופל. רק רופא בעל ניסיון יכול לעשות זאת בהצלחה רבה. הטיפולים הללו ממריצים את אספקת הדם והתזונה לתאים, והעור נראה יותר מתוח אפילו ששום סכין לא נגעה בו. רואים עור יותר גמיש, בריא, רענן ויותר בהיר. הפנים עוברות תהליך של מיצוק, וכתוצאה מכך הקמטים מטושטשים.

למה העור מתקמט?

התבגרות העור היא חלק מתהליכי ההתבגרות של הגוף והאיברים בכלל, רק שעל העור ישר רואים את סימני הזמן. אלה יכולים להיות קמטים וקמטוטים בפנים בידיים, בגב ועוד. במשך הזמן מואט חילוף החומרים וחלק מזרימת הדם והתזונה שאמורה להגיע אל התאים בגוף וגם אל העור, מואטת. כתוצאה מכל יש אזורים שלמים למשל בפנים שמתחילים להתדלדל ולהתרופף בעיקר במקומות החיבור של העור והעצם. כך מוצאות עצמן נשים עם פנים קצת "נפולות" יותר ויותר קמטים ומחפשות מענה אסתטי מקצועי. טיפולי מזותרפיה הם הטיפולים היעילים ביותר אשר מסייעים למיצוק העור, בהזרקה של חומרים שהעור זקוק להם והוא מתחיל לחיות מחדש.

מהפכת המזותרפיה

יצירתם של חומרים כמו תמציות צמחים, ויטמינים ועוד הם אלה שהובילו להבנה שלא מספיק להגיע לטיפול אצל קוסמטיקאית ולעשות טיפול פנים. הוא חייב להיות יותר עמוק ולחדור את שכבת האפידרמיס החיצונית. רק כך בהזרקה פנימית של חומרים חיוניים, ניתן יהיה להחיות ולחדש את העור ולהעניק לו מראה יותר צעיר, חלק ומוצק. טיפולי מזותרפיה הם המילה האחרונה בתחום האנטי אייג'ינג, הם בטוחים לטיפול. אין להם שום תופעות לוואי והם מתאימים לאנשים מגיל 30 פלוס. כל מה שצריך זה לבחור רופא אסתטיקה מנוסה ולהתחיל טיפול אפקטיבי ומנצח.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
מידע מקצועי

סקולפטרה

חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית, המציג

אולידיה
מידע מקצועי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
מידע מקצועי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן