יש לכם שקעים בעיניים? זוהי לא גזרת גורל

לכל אחד מאיתנו אכפת מהמראה החיצוני, ויש כאלה שעבורם המראה החיצוני הוא החשוב ביותר. בעולם שלנו ישנם כל מיני פגמים שונים שיכולים להופיע באזורים שונים של הגוף. אך האזור של הפנים הוא ללא ספק האזור הכי משמעותי והכי בולט לעין. זוהי הסיבה שבגללה לא מעט מאותם טיפולי אסתטיקה מתמקדים באזור הפנים. אחת מהבעיות האסתטיות הכי שכיחות באזור הפנים הוא הופעה של שקעים בעיניים. כמובן שלא מדובר על שקע פיזי אלא על עיגולים שחורים שנראים כמו שקעים. מה עושים במקרה כזה? יש כל מיני שיטות שונות שיכולות להחזיר את הגלגל לאחור. 

אסור להשלים עם שקעים בעיניים

יש כאלה שכבר התרגלו למצב שבו יש להם עיגולים שחורים מתחת לעיניים. מוטב כי לא תשלימו על סיטואציה שכזאת, בטח אם מדובר על עניין שמפריע לכם. השאיפה להשיג את המראה האידיאלי היא שאיפה בסיסית שכל אחד שואף להשיגה. מהסיבה הזאת תנסו לנקוט במספר פעולות שונות על מנת להסיר את הכתמים השחורים מסביב לעין. אנו יכולים לספר לכם כי עבור לא מעט גברים ונשים שסבלו משקעים מסביב לעין הבעיה נפתרה לחלוטין. גם אתם יכולים למצוא את עצמכם במצב שבו אתם פותחים דף חדש. מה אתם צריכים לעשות? לבחון את כל האפשרויות השונות הנמצאות על הפרק. כבר עכשיו אפשר להגיד כי יש מספר אפשרויות להעלמת שקעים מתחת לעיניים.

החסרונות של שימוש במשחות

אחד מהפתרון שככל הנראה יצא לכם לשמוע עליו הוא שימוש במשחות. כל מיני משחות שמורחים מסביב לעין, והן אמורות להביא להתבהרות של הכתמים השחורים. נספר כי יש משחות מעולות, כאלה שמסוגלות להתמודד עם הבעיה בצורה אפקטיבית. אך בשונה מטיפולי אסתטיקה אחרים התהליך עשוי להתפרס על פני תקופה ארוכה. העיגולים השחורים יתבהרו בצורה איטית ועקבית, ולעיתים זה עשוי לקחת מספר חודשים. בנוסף שקעים בעיניים לא תמיד מגיבים בצורה חיובית למשחות שונות. יכולות להיות סיטואציות שבהן תמרחו את המשחה מתחת לעין, אך לא תראו את התוצאות מגיעות. זה לא אמור להפתיע אתכם לא מעט אנשים מספרים כי זה היה המצב במקרה שלהם.

הפתרון – מילוי שקעים בעיניים

אפשר להגיד בפה מלא כי השיטה הכי יעילה להתמודד עם שקעים מתחת לעין היא מילוי מקצועי. המילוי מתבצע על ידי חומרים מיוחדים שאמורים להעלים את הכתמים השחורים. מיד לאחר שיזריקו את חומרי המילוי תוכלו לראות תוצאות יוצאות מן הכלל. השיטה מתבצעת לאחר פגישת היכרות עם המטופל והסביר מקיף של הטיפול עצמו. רק אחרי שתקבלו את כל האינפורמציה יהיה ניתן להתקדם אל עבר השגת המטרה. יש לכם בידיים אפשרות להעלים את השקעים תוך זמן קצר, רק תבחרו את הרופא המתאים.

האם מילוי שקעים זה מסוכן?

כל עוד הטיפול מתבצע על ידי רופא מוסמך לא אמורה להיות בעיה. השיטה הנוכחית למילוי שקעים בעיניים היא שיטה מוכרת שמשתמשים בה בכל העולם. עד כה אפשר להגיד כי במבחן התוצאה השיטה הוכיחה את עצמה כבטוחה במיוחד. לכן לא אמורות להיות לכם סיבות מיוחדות לחשוש או לדאוג כל עוד הכל מתבצע על פי הכללים. במקרה שיש לכם שאלה תוכלו להתייעץ עם הרופא שמבצע את אותו טיפול. נדגיש כי יכולות להיות כל מיני תופעות לוואי כמו בכל אותם טיפולי אסתטיקה, אך תופעות הלוואי נעלמות כעבור מספר ימים.

כל הסיבות לבצע מילוי שקעים בעיניים ע"י ד"ר צילקר

מתלבטים היכן לבצע את הטיפול? כיום יש מבחר ענק של קליניקות המציעות שיטות טיפול שונות למילוי של עיגולים שחורים מתחת לעיניים. אתם מבחינתכם צריכים לדעת כי הרופא שיבצע את הטיפול יהיה כזה שתוכלו לסמוך עליו. ד"ר צילקר זאב עוסק בתחום של טיפולי אסתטיקה עשרות שנים ומאחוריו רזומה עשיר במיוחד. הוא מבצע מגוון רחב של טיפולים עבור גברים ונשים כאחד במטרה להגשים לכל אחד את חלומו. הטיפול אצל ד"ר צילקר מתבצע בצורה מקצועית ובשקיפות מלאה מול המטופל. כל אחד שפונה לקליניקה מבין בדיוק מה מצפה לו במעלה הדרך עד להשגת המטרה הרצויה. הקליניקה מנסה לתת לכל לקוח הצעת מחיר אטרקטיבית על כל טיפול אפשרי. 

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
מידע מקצועי

סקולפטרה

חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית, המציג

אולידיה
מידע מקצועי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
מידע מקצועי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן