בוטוקס במצח

כל המידע על טיפול בוטוקס במצח

טיפולי אסתטיקה נועדו בראש ובראשונה להעלים סימני התבגרות שעשויים לפגוע בביטחון העצמי. לאורך השנים ניתן לראות איך טיפולי בוטוקס קיבלו מקום של כבוד והפכו להיות מאוד פופולריים. אך לפני שאתם מתחילים לבצע טיפול בוטוקס במצח, ישנה אינפורמציה שאתם מוכרחים להכיר אותה. כך תביאו את עצמכם לטיפול בידיעה כי הוא הטיפול שיעלים את הקמטים ויחזיר לכם את המראה הצעיר. לכל בחירה שתעשו יש יתרונות מצד אחד, וחסרונות מהצד השני. כאשר בוחרים שיטת טיפול מוטב להכיר גם את היתרונות אך גם את החסרונות. רוצים להעלים את הקמטים לתמיד? פנו עוד היום למרפאתו של ד"ר צילקר זאב, רופא מוסמך עם ניסיון עשיר במיוחד.

מדוע מופיעים קמטים במצח?

המצח הוא אחד מהאזורים שבהם מופיעים הכי הרבה קמטים. מה גורם דווקא לאזור הזה להיות בעל סיכויים גבוהים להיווצרות קמטים? המצח הוא אזור מאוד דינמי בפנים, כאשר הוא זז כמעט בכל הבעה שלנו. אנו מזיזים את אזור הפנים למעלה מ-10,000 פעמים ביום. מהסיבה הזאת דווקא באזור המצח שזז לא מעט בכל יום נוצרים קמטים. יש כאלה שמסיבות גנטיות יכולים לראות את הקמטים כבר מגיל צעיר. טיפול בוטוקס במצח נועד על מנת להעלים את אותם קמטים ולהחזיר את המראה המושלם.

כיצד מבצעים טיפול בוטוקס באזור המצח?

  • לפני הטיפול תיקבע למטופל פגישה ראשונית עם הרופא. במהלך הפגישה הרופא יסביר למטופל על שיטת הטיפול ויבחן את מצב הקמטים. הרופא ינסה להבין מהמטופל מהן שאיפותיו וכיצד הוא ירצה להיראות לאחר הטיפול. הפגישה הזאת היא קריטית על מנת שיהיה תיאום מלא בין המטופל לבין הרופא שמבצע את ההזרקה.
  • הטיפול עצמו מתבצע במהירות, ויש כאלה שאומרים כי הם כמעט ולא מרגישים אותו. במהלך הטיפול המטופל מקבל זריקות במספר אזורים שונים באזור המצח. האזורים המוזרקים נקבעים בהתאם לכמות הקמטים. יכול להיות אזורים שבהם יהיו מספר רב של זריקות ואזורים שבהם לא צריך לגעת. זוהי הסיבה כי טיפול בוטוקס במצח עושים אצל רופא מומחה.
  • לאחר סיום הטיפול, המטופל יכול להישאר לנוח בקליניקה זמן מה עד אשר הוא ירגיש טוב יותר. לאחר מכן הוא משוחרר לדרכו, מבלי שהוא יצטרך לשנות את סדר היום. הטיפול עצמו לא לוקח הרבה זמן, אפקט הזרקת בוטוקס יראה רק לאחר שבעה עד עשרה ימים. בים  הראשון לאחר טיפול בבוטוקס להימנע משכיבה על בטן בלילה הראשון. סאונה או מקלחת חמה 24 שעות לאחר הטיפול ולהימנע ממאמץ גופני ( ספורט או התעמלות שבוע ימים). 

למי מתאים לעשות בוטוקס במצח?

טיפולי בוטוקס מיועדים עבור אנשים בכל הגילאים, אך שכיחים מאוד אצל אנשים בגיל 40-50. אנשים שמתחילים להיווצר אצלם קמטים קלים, והם רוצים למנוע מהמצב להחמיר. במקרה שבו כמות הקמטים היא משמעותית, לא מן הנמנע כי יהיה צורך לבצע ניתוח מתיחת פנים. חשוב להדגיש כי גם אנשים מתחת לגיל 40 יכולים לבצע בוטוקס באזור המצח. אם אינכם בטוחים האם הטיפול רלוונטי עבורכם, תוכלו להתייעץ עם ד"ר צילקר זאב על מנת לקבל אבחנה מדויקת. אבחנה שתינתן לכם בדיוק על פי המצב שבו אתם נמצאים.

האם הבוטוקס מעלים את כל הקמטים?

את התוצאות ההתחלתיות של בוטוקס במצח ניתן לראות מיד לאחר הטיפול. כעבור שלושה ימים תוכלו לראות כבר תוצאות מרשימות מאוד. ניתן להגיד כמעט באופן חד משמעי כי הטיפול יכול להעלים את כל סוגי הקמטים. התוצאות עצמן יכולות להישמר במשך מספר חודשים עד שנה. לאחר מכן יהיה עליכם לגשת אל הרופא פעם נוספת על מנת לבצע את הטיפול שוב. בכל פעם שנדמה לכם כי הקמטים חוזרים, תוכלו לפנות אל ד"ר צילקר זאב. מה שבטוח הוא שבכל פעם מחדש תהיו מופתעים מהתוצאות המעולות. 

האם הזרקת בוטוקס במצח כואבת?

לא מעט גברים ונשים נמנעים מלבצע את ההליך הספציפי הזה בגלל החשש מכאבים במהלכו. חשוב להדגיש כי טיפולי אסתטיקה ברובם הם אינם כואבים. גם אם הזריקה עצמה היא כואבת, מדובר על עניין של מספר שניות בלבד. הכאב בזמן ההזרקה הינו מינימלי, ע"מ להקל על הלקוח ולמען נוחיותו, באפשרות הרופא המטפל להשתמש באלחוש מקומי. לאחר ביצוע הזריקה אינכם אמורים לחוות כאב כזה או אחר, ותוכלו לחזור לשגרת החיים הרגילה באופן מידיי. המשמעות היא שכל מי שלא מבצע את הטיפול רק בגלל החשש מכאבים שונים מפסיד. ניתן גם לאלחש את האזור שבו מתבצעת הזריקה ולהפחית את עוצמת הכאב.  

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם