עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית

כל המידע על עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית

השפתיים הן ללא צל של ספק אחד מן האיברים החשובים ביותר באזור הפנים. עם השפתיים אנו יכולים להביע מגוון רחב של רגשות, ולכן חשוב לשמור על המראה שלהן. לא מעט נשים אינן שמחות מהמראה של השפתיים שלהן, ולכן הן רוצות לבצע שינוי כדי לשפר את המראה. עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית זוהי אחת מהשיטות הכי יעילות, אחת מהשיטות עם התוצאות המוכחות ביותר. רגע לפני שתבצעי טיפול בשפתיים על ידי חומצה היאלורונית מוטב כי תדעי לקראת מה את צועדת. כך תוכלי להכניס את עצמך אל תוך העניינים, ולהכין את עצמך לכל תרחיש. כי ברגע שתהיו בטוחה שזה הטיפול הנכון, תוכלי לבצע אותו ללא כל חשש.

האם כל אחת יכולה לעבור את הטיפול?

באופן עקרוני כמעט כל אישה יכולה לבצע עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית. אך כדי שלא תהיה בעיה כזאת או אחרת, כל אחת מהמטופלות נדרשת להגיע לבדיקה מקדימה טרם ביצוע הטיפול. בבדיקה המקדימה ניתן לוודא כי המטופלת אכן יכולה לעבור את הטיפול ולהשיג את המטרה הרצויה. אם המטופלת לא תשיג את המטרה הרצויה, הטיפול עצמו יוגדר ככישלון. זוהי הסיבה לכך שמקיימים פגישה מקדימה טרם ביצוע הטיפול עצמו ביחד עם הרופא שיבצע את הזריקה.

כמה טיפולי עיבוי שפתיים צריך לבצע?

האמת היא שאין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת, וכל מטופלת מגיעה עם דרישות שונות. יש מטופלות שאחרי טיפול עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית אחד משיגות את המטרה הרצויה. יש מטופלות אחרות שמגיעות עם שפתיים מאוד דקות, ולכן נדרשים מספר טיפולים כדי להשיג את המטרה. מה שבטוח הוא שכל מטופלת שמתחילה את הטיפול, בסופו תוכל להשיג את השפתיים שהיא תמיד חלמה עליהם. שפתיים שאולי עד לא מזמן היו נראים כמו חלום של ניתן להשיג.

האם עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית הוא כואב?

גם כאב הוא עניין מאוד אינדיבידואלי, ומה שכואב לאחת לא בטוח יהיה כואב גם לאישה אחרת. כך שאפילו אם שמעתן שמדובר על טיפול כואב, מוטב כי תיקחי את הנושא הזה בערבון מוגבל. באופן עקרוני הטיפול הוא לא נעים, אך בו בזמן אי אפשר להגיד כי הוא כואב. הזריקה עצמה היא זריקה קטנה, ולאחריה המטופלת לא מרגישה דבר. כך שגם אם הזריקה כואבת העניין עצמו מסתכם בכמה שניות בלבד. הכאב בזמן ההזרקה הינו מינימלי, ע"מ להקל על הלקוח ולמען נוחיותו, באפשרות הרופא המטפל להשתמש באלחוש מקומי או הרדמה מקומית. אף מטופלת לא צריכה לוותר על החלום שלה רק בגלל החשש מפני הטיפול עצמו.

תוך כמה זמן ניתן לראות תוצאות של הטיפול?

בלא מעט טיפולי אסתטיקה אחרים יכול לקחת זמן עד שתתחילו לראות תוצאות, אך כאן הסיפור הוא שונה בתכלית. התוצאות של עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית הן כמעט מיידיות, ובסוף הטיפול כבר תוכלי לראות שינוי. כמובן שככל שיעברו הימים כך השינוי יהיה יותר בולט לעין. אך עלייך לקחת בחשבון כי את התוצאות הראשוניות תוכלי לראות כבר ביציאה מהמרפאה. אם כעבור מספר שעות את לא רואה שינוי כזה או אחר, מוטב כי תנסי לדבר עם הרופא שביצע את הטיפול.

כמה אמור לעלות טיפול עיבוי שפתיים?

העלות של הטיפול היא עוד פרמטר שמוטב שתכירי לפני שאת מבצעת את הטיפול עצמו. הרי לא תרצי להביא את עצמך למצב שבו תיכנסי לטיפול שלא תוכלי לעמוד בעלויות שלה. מוטב כי תיקחי בחשבון את כל העלויות הכלולות עד להשגת המטרה הרצויה. כדי שתוכלי לדעת את העלויות יהיה עלייך לקבל הצעת מחיר דרך המרפאה שבה תבצעי את הטיפול. אך ברוב המקרים העלות מסתכמת בכמה אלפי שקלים, אך אם התוצאה דורשת טיפולים רבים העלות עשויה לעלות בהתאם.

האם מסוכן לעבור את הטיפול עצמו?

אין לך ממה לחשוש! טיפול של עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית הוא מאוד בטוח בהשוואה אל טיפולי אסתטיקה אחרים. כך שאם את חוששת לעבור את הטיפול, כל עוד תבחרי את המרפאה הנכונה את יכולה להיות רגועה לחלוטין. הטיפול עצמו ככל הנראה יעבור בצורה אידיאלית, ואת תוכלי להנות מהשפתיים שתמיד חלמת עליהן. אך חשוב שתבחרי רופא שתוכלי לסמוך עליו, כזה שיעניק לך תחושת ביטחון. אם את לא מרגישה בנוח, מוטב כי תנסי להחליף את הרופא טרם ביצוע הטיפול עצמו. קראו גם על: עיבוי שפתיים טבעי

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם