למי כדאי לבצע עיצוב אף בלי ניתוח?

לא מרוצים מהנראות של האף שלכם? הגיע הזמן כי תעשו מה שנדרש על מנת לשפר את המראה שלו. טיפולי אסתטיקה נועדו על מנת שתוכלו להרגיש טוב יותר עם עצמכם. בין האפשרויות השונות תוכלו למצוא אפשרות של עיצוב אף בלי ניתוח. עבור מי מיועדת האפשרות הזאת? התשובה הברורה מאליה היא עבור כולם. אך יש אנשים שעבורם האפשרות הזאת היא האפשרות היחידה שנמצאת על הפרק. עבור מי האפשרות הזאת היא האפשרות הכי מומלצת? יש לנו את התשובה לשאלה הספציפית הזאת.

עיצוב אף לאנשים הסובלים מחרדות

חוששים להיכנס להליך כירורגי? זה לא אומר שאתם צריכים שלא לדאוג לכך שהאף יהיה כמו שתמיד רציתם. תוכלו לבחור באפשרות של עיצוב אף בלי ניתוח, אפשרות שלא מביאה איתה התערבות כירורגית. בזכות האופציה הזאת גם אנשים הסובלים מחרדות שונות יכולים לעצב את האף שלהם. זוהי בשורה של ממש שמאפשרת לכל אחד להגיע למצב שבו הוא יהיה מרוצה מהנראות החיצונית. הרי מי שלא מרוצה מהנראות החיצונית שלו עלול להגיע למצב שבו הפגיעה תהיה פגיעה חמורה. פגיעה חמורה בביטחון העצמי כמובן שרק ידרדר עם הזמן.

אנשים שרוצים לחזור לשגרה במהירות

אתם עסוקים עד מעל לראש? גם אתם יכולים לעצב את האף שלכם מבלי שתצטרכו לשבש את שגרת החיים שלכם. עיצוב אף בלי ניתוח זוהי האפשרות הכי אידיאלית עבור אנשים שרוצים לחזור במהרה לשגרת החיים. מכיוון שאין התערבות כירורגית כל המטופלים יכולים לחזור לשגרה כך באותו היום. מיד לאחר הטיפול יהיה ניתן לבצע את כל הפעולות שאותן תרצו לבצע. לא משנה אם הפעולות הן פעולות פשוטות או פעולות מורכבות, תוכלו לבצע אותן בקלות. כי בסוף כל ניתוח אף מביא איתו להשבתה ארוכה, במקרה הזה אתם לא תהיו מושבתים.

עיצוב אף בלי ניתוח וללא כאב

לא רוצים למצוא את עצמכם במצב שבו תסבלו מכאבים? בואו נודה על האמת, ניתוח אף רגיל הוא מאוד כואב ועלול להיות לא נעים עבור כל מי שעובר אותו. זוהי עוד סיבה שבגינה לא מעט אנשים מעדיפים להשאיר את המצב כמו שהוא. הם מעדיפים לסבול מדימוי עצמי נמוך, ולא לבצע ניתוח שיביא איתו כאבים משמעותיים. האפשרות של עיצוב האף ללא ניתוח מעלימה את כל החששות. הכאבים לאחר הטיפול אינם קיימים, בדיוק כמו טיפולי אסתטיקה אחרים שאותם תבצעו. כך שהגיע הזמן שתביאו את עצמכם למראה שתמיד חלמתם עליו.

אנשים שלא סגורים על עצמם

אתם לא בטוחים שאתם רוצים לשנות את המראה של האף שלכם? ניתוח אף הוא ניתוח קבוע שלא יאפשר לכם להחזיר את הגלגל לאחור. לאחר הניתוח אתם תמצאו את עצמכם במצב שבו תצטרכו להשלים עם התוצאה הסופית. אך כאשר אנו מדברים על עיצוב אף בלי ניתוח, התוצאה הסופית היא תוצאה הפיכה. כלומר אחרי שנה או שנתיים יהיה צורך לבצע את הטיפול פעם נוספת. אם לא תהיו מרוצים מהתוצאה הסופית, תוכלו לחזור לנקודת ההתחלה שבה אתם נמצאים כרגע.

איך לבחור רופא לטיפולי אסתטיקה?

  • רופא אשר מבצע טיפולי אסתטיקה שונים צריך להיות איש מקצוע מיומן. בין אם מדובר על עיצוב אף בלי ניתוח או כל טיפול אחר. המיומנות של הרופא היא הפרמטר שבזכותו תוכלו להיות רגועים. תוכלו לדעת כי אתם נמצאים בידיים הכי טובות והכי בטוחות שיש.
  • העלות של הטיפול גם זה פרמטר שלא תוכלו להתעלם ממנו. הרי לא תרצו להביא את עצמכם למצב שבו אתם לא יכולים לעמוד בעלויות. המטרה היא שהעלות תהיה עלות הגיונית, אך כמובן שלא תהיה עלות זולה בצורה מחשידה.
  • הזמינות של הרופא חייבת להיות זמינות שמתאימה לכם. הרי אם תרצו לבצע עיצוב אף בלי ניתוח במהירות, תצטרכו לוודא כי הרופא יהיה זמין לעשות זאת. אל תתפשרו מבחינת הזמינות כי זה מה שיביא אתכם למצב שבו תוכלו להחזיר לעצמכם את הביטחון.
  • ההמלצות על הרופא גם הם יכולים לאפשר לכם לדעת שאתם לא עושים טעות. אל תבצעו טיפולי אסתטיקה אצל רופאים שלא תוכלו לסמוך עליהם. מוטב כי תקבלו המלצות על רופא מנוסה שיביא אתכם למצב שבו תקבלו את התוצאה הרצויה.
  • כדי להצליח בטיפול חובה לבחור רופא אמין ובעל ניסיון, חוסר ניסיון עלול להביא לסיבוכים ולתוצאות פחות  טובות. כל הטיפולים נעשות ע"י רופא מומחה דר' זאב צילקר תוך פרקי זמן מינימאליים, בטכניקות חדישות, ללא התערבות כירורגית ובחומרי הטיפול היעילים והמתקדמים ביותר העומדים בכל תקני הרפואה.  דר' זאב צילקר רופא מומחה ומנתח ברפואת אא"ג וניתוחי ראש וצוואר.

איך מתבצע הטיפול?

עיצוב אף ללא ניתוח מתבצע על ידי הזרקת חומרי מילוי בצדי האף או על גביו. חומרי המילוי שמשמשים בפרוצדורה זו הם חומצה היאלרונית או קלציום הידרוסיאפטייט, שמאופיין גם במבנה כימי עמיד וסמיך יותר משל החומצה. תכונותיו אלה מקנות לו השפעה לאורך זמן רב יותר, כשנתיים, וכן התאמה מרבית למטרות מסוימות, כגון מילוי קמטים עמוקים. טיפול בחומרים פחות עמידים ישפיע על המטופל כשנה.
הטיפול עצמו נמשך בין רבע שעה לחצי שעה. הטיפול אינו כואב וזמן ההחלמה ממנו מינימלי. על אף שמדובר בפרוצדורה פשוטה בהרבה מניתוח אף, חשוב לבצע פיסול אף ללא ניתוח במקום מקצועי שעובד עם חומרים באיכות הגבוהה ביותר. בנוסף, מצריך הטיפול ידע אנטומי רב ומיומנות טכנית גבוהה. כדאי לפנות לרופא מומחה המנוסה בטיפולים מסוג זה, ויודע מצד אחד כיצד לבצע את הטיפול באופן הטוב ביותר תוך הימנעות מסיבוכים אפשריים, ומצד שני – איך לספק לכם את התוצאה הטובה ביותר מבחינה אסתטית.

מידע נוסף

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
מידע מקצועי

סקולפטרה

חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית, המציג

אולידיה
מידע מקצועי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
מידע מקצועי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן