פיסול אף ללא ניתוח

למי מומלץ לבצע פיסול אף ללא ניתוח?

לא פעם חשבתם לעצמכם כי הגיע הזמן לעשות ניתוח אף? ככל הנראה הרצון להימנע מניתוח אף מגיע בעיקר בגלל שמדובר על הליך כירורגי לא נעים, הליך שההחלמה שלו יכולה לקחת זמן רב. אך מי אמר שאתם צריכים להישאר במצב שבו אתם לא מרוצים מהמראה החיצוני שלכם? יש דרך לתקן את הפגמים השונים באף גם ללא התערבות כירורגית. הפתרון המומלץ הוא פיסול אף ללא ניתוח, אפשרות שיכולה להחזיר לכם את הביטחון העצמי שככל הנראה כבר הלך לאיבוד. אך לפני שאתם בוחרים באפשרות כזאת או אחרת, אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא. במאמר הזה אנו ננסה להסביר לכם בדיוק למי מתאימה שיטת הטיפול הספציפית הזאת, כך שלא תצטרכו לפתח תקוות שווא שעלולות להתברר כתקוות מוקדמות מידיי. אך החדשות הטובות הן שהשיטה הזאת בשורה התחתונה יכולה להתאים כמעט לכל אחד ולכל אחת מכם.

מה ההבדל בין ניתוח אף לבין פיסול אף?

אם זוהי הפעם הראשונה שיצא לכם לשמוע על האפשרות של פיסול אף ללא ניתוח, ככל הנראה אתם לא בהכרח מבינים את ההבדל בין הניתוח לבין הפיסול. על פניו לאדם שמגיע מבחוץ נדמה כי הפעולות הללו הן פעולות זהות, ואין באמת הבדל מהותי בניהן. אך כל מי שעבר את הפרוצדורה של פיסול אף, מבין כי מדובר על תהליך שהוא שונה בתכלית מאשר תהליך הניתוח. במהלך התהליך של פיסול אף מוזרקת חומצה היאלורונית בסמיכות בינונית לאזורים שונים באף. ההזרקה של החומצה ההיאלורונית היא זאת שמאפשר לאף לקבל צורה שונה מאשר הצורה העכשווית שלו. כך יהיה אפשר לקבל תוצאות מעולות כבר בסיום הטיפול, וכמובן שהפולשנות במהלך הטיפול היא פולשנות מינימאלית. 

למי יכולה להתאים האפשרות הזאת?

כמו שהאפשרות הזאת לא מתאימה לכולם, ולכן חשוב מאוד שתהיו בטוחים כי אתם נמנים מבין אותם האנשים שהיא רלוונטית עבורם. בכל זאת מדובר על הליך טיפולי מסוים, ולא תרצו להתחיל אותו מבלי שאתם תהיו בטוחים כי מדובר על האפשרות הרלוונטית ביותר עבורכם. פיסול אף ללא ניתוח הוא פתרון מעולה, אך עדיין לא מדובר על פתרון שיהיה רלוונטי לכל אחד ולכל אחת מכם – יש כאלה שימצאו את עצמם במצב שבו הם יעדיפו לעשות ניתוח בכל מקרה.
  • האפשרות הזאת מתאימה לכל אותם המטופלים שחוששים לעשות ניתוח אף. בכל זאת ניתוח אף הוא ניתוח לכל דבר ועניין, ולכן ישנו את החשש הטבעי מעצם הביצוע שלו. לא מעט אנשים אינם עושים ניתוח אף רק מהסיבה הזאת, וכיום אותם אנשים יוכלו לבחור באפשרות של פיסול אף – אפשרות שתחזיר להם את הביטחון העצמי שהלך לאיבוד.
  • עוד קבוצה של אנשים שיכולה למצוא את עצמה בוחרת באפשרות של פיסול אף ללא ניתוח הם כל אותם האנשים שלא יכולים לחכות עד להחלמה. החלמה מניתוח אף יכולה לקחת מספר שבועות, ולחלק מהאנשים אין את הפריבילגיה להיעדר למשך תקופה כל כך ארוכה. אותם אנשים יוכלו ללכת על האפשרות של פיסול, מכיוון שזמן ההחלמה הוא מינימאלי
כמובן שלפני שתתחילו את התהליך, מוטב להתייעץ עם הרופא בכדי שיוכל לאפשר כי אתם נמצאים במצב שבו תוכלו להתחיל את ההליך. כך גם תוכלו להיות בטוחים כי התוצאות שיושגו יהיו תואמות לתוצאות שאותן הייתם רוצים להשיג מלכתחילה – ולא יהיו פערים כאלה או אחרים.

האם פיסול אף ללא ניתוח מחזיק לכל החיים?

בשונה מניתוח אף שהתוצאות שלו יהיו רלוונטיות לכל החיים, כאשר אנו מדברים על פיסול אף המצב הוא מעט שונה. מכיוון שפיסול אף מתבצע על ידי הזרקה של חומצה היאלורונית, התוצאות של התהליך הן תוצאות זמניות בלבד. לרוב התוצאות של הטיפול עשויות להישמר למשך שנה או שנתיים, ולאחר מכן יהיה עליכם לבצע את ההליך פעם נוספת בכדי להחזיר את המצב לקדמותו. אך יש בכך יתרון, אם אתם לא תהיו מרוצים מהתוצאה הראשונה של פיסול אף ללא ניתוח – תהיה אפשרות לתקן את התוצאות כבר על הפעם השנייה. כך שבסוף תוכלו לקבל את התוצאות המושלמות מבחינתכם, תוצאות שיאפשרו לכם להחזיר את הביטחון העצמי – ולהביא אתכם למצב שלא תצטרכו להתבייש באף שלכם.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם