מהו טיפול מזותרפיה לפנים?

מזותרפיה היא שיטת טיפול שייעודה חידוש תאי העור החיצוניים, ורענון של מראה העור והמרקם שלו. השיטה התגלתה במחצית השנייה של המאה הקודמת על ידי ד"ר מישל פיסטור, רופא צרפתי. הוא טיפל בדלקת אוזניים שלקה בה אחד ממטופליו באמצעות שיטת הזרקות שהמציא, ובסיום הטיפול גילה כי הקמטים שהיו למטופל באזור זה נעלמו לחלוטין. לאחר שניסויים נוספים שערך כדי לבדוק את השיטה נחלו הצלחה, החליט לגבש את השיטה לכדי הליך קוסמטי שמטרתו להחליק את העור.

כיצד מתבצע טיפול מזותרפיה לפנים?

טיפולי מזותרפיה הם הליך קוסמטי לא ניתוחי נפוץ במיוחד. הטיפול מתבצע באמצעות הזרקת מעין "קוקטייל" של חומרים בכמויות קטנות מאוד, על ידי מחט עדינה באורך כ-4-5 מילימטר אל רקמת השומן והחיבור מתחת לעור. ה"קוקטייל", המכיל ויטמינים, מינרלים וחומצות אמיניות, מעוררים בגוף היווצרות של החלבונים קולגן ואלסטין. חלבונים אלה תורמים להגמשת העור, רענונו וחידושו.
ההשפעה של טיפול מזותרפיה לפנים נשמרת כחצי שנה ולעתים יותר, בשל הוויטמינים שנותרים מאוחסנים ברקמות העור למשך תקופה ארוכה לאחר הטיפול. הטיפול אורך כ-15-20 דקות בלבד, ואינו מצריך זמן התאוששות. אולם מלבד ההליך הפשוט שלו והתוצאות המרשימות, לטיפול מזותרפיה לפנים יתרונות נוספים. הטיפול אינו פולשני ומתבצע בהכרה מלאה של הלקוח. הוא לא כואב, על אף שעשוי להיות כרוך באי נעימות מסוימת עבור המטופל. כאמור, הטיפול גם ממריץ ומשפר את זרימת הדם באזור המטופל.
חשוב לזכור כי לטיפול, כמו לרוב הפרוצדורות הרפואיות, קיימות גם תופעות לוואי שונות וסיכונים. לכן, על אף שמדובר בטיפול פשוט יחסית, חשוב במיוחד לבחור לצורך ביצוע הטיפול איש מקצוע מנוסה שאתם סומכים עליו ועל איכות הטיפול שלו. הטיפול מצריך דיוק, במישור האנטומי והפיזי כמובן; דיוק טכני המבוסס על ניסיונות עבר; וכמובן, ראייה אסתטית מפותחת ויכולת לבחור בצורה הטובה ביותר את הנקודות המדויקות להזריק לתוכן את החומר, את כמות החומר הדרוש ועוד. למרות שהטיפול אינו מורכב כמו ניתוח, הוא מצריך מיומנויות שונות וניסיון קודם על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר.

למה לבחור דווקא בטיפול מזותרפיה לפנים?

במיוחד כיום, בעידן הטכנולוגי בו ניתן למצוא פתרונות מהירים וקלים לבעיות רבות שמטרידות אותנו, אין סיבה שלא להשתמש במה שיש למדע להציע. נשים וגברים רבים סובלים מהתקמטות העור ומהזדקנותו, ומתקשים לקבל את השינויים המשמעותיים שמביא עמו הגיל. בעיקר באקלים החם בישראל, נוטה העור להזדקן במהירות רבה יותר ולאבד את מראהו הרענן והקורן. בניגוד לשנים עברו, אין כיום הכרח לבצע ניתוחים פלסטיים מסובכים ויקרים כדי לשפר את מראה העור שלנו ולהיות מרוצים מהדמות שניבטת אלינו מן המראה. טיפול המזותרפיה לפנים מהווה את אחת האלטרנטיבות הטובות ביותר שאינן ניתוחיות על כל המשתמע מכך. הוא מאפשר למטופלים ליהנות מן היתרונות של עולם הרפואה האסתטית, מבלי להיכנס להליך מורכב מדי שעלול לעורר קשיים שונים. אין ספק שזה אחד ממבחר הטפולים האסתטיים מהמבוקשים בתחום.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
מידע מקצועי

סקולפטרה

חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית, המציג

אולידיה
מידע מקצועי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
מידע מקצועי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן