מה צריך לדעת לפני שעושים בוטוקס בפנים?

לא מעט נשים וגברים כאחד בוחרים בטיפולים קוסמטיים ככאלה שיחזירו להם את המראה הצעיר. במבחן התוצאה אפשר להגיד בפה מלא כי הטיפולים הנכונים יכולים להביא את התוצאה הכי טובה שיש. כל זאת בתנאי שאתם בוחרים את הטיפול הנכון, שיבוצע על ידי המטפל הכי מקצועי. בחירה של טיפול שגוי עלולה להביא איתה לא מעט צרות, ולכן מוטב לכם למנוע מסיטואציה כזאת להתרחש.
אחד מהטיפולים האסתטיים הכי מבוקשים היא בוטוקס בפנים. רוב אנשי המקצוע יספרו כי מדובר על הטיפול הכי שכיח בקליניקה שלהם. אך מה אתם צריכים לדעת לפני שתתחילו לבצע את הטיפול הספציפי הזה? ריכזנו עבורכם את כל המידע הכי חשוב, כך שתוכלו לבצע את הטיפול בלב שלם. כמו שכבר אמרנו מספיקה טעות אחת קטנה, שתחזיר אתכם לאחור. אחרי שתקראו את המאמר הבא, תעשו החלטות בלב שלם.

אילו בעיות ניתן לפתור בעזרת בוטוקס בפנים?

ברוב המקרים הבוטוקס נועד בכדי לפתור בעיות של קמטים בפנים. בין אם מדובר על קמטים המגיעים בגלל הגיל ובין אם מדובר על קמטים שנוצרו מסיבות שונות. הבוטוקס משחרר את השרירים שיוצרים את הקמטים, ומאפשר לעור לחזור להיות חלק בדיוק כמו פעם. כמובן שיש עוד כל מיני טיפולים נקודתיים של אסתטיקה שניתן לבצע על ידי הזרקת בוטוקס. אך בפועל בעיית הקמטים זוהי הבעיה המרכזית שאיתה ניתן להתמודד עם בוטוקס. כל מי שסובל מהיווצרות של קמטים בפנים יודע כי מדובר על הפתרון הכי טוב שיש.

תוך כמה זמן יהיה ניתן לראות את תוצאות הטיפול?

אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של בוטוקס בפנים הוא שניתן יהיה לראות תוצאות יחסית מהר. יש כאלה שמספרים כי כבר אחרי יום או יומיים הם התחילו לראות את התוצאות האופטימליות של הטיפול. לעיתים בתוך מספר ימים התוצאות כבר מתחילות להגיע, וניתן יהיה להתרשם מהתוצאה הסופית. במקרה שבו התוצאה הסופית איננה תואמת את רף הציפיות שלכם, כמובן שתוכלו להתייעץ עם הרופא. באופן עקרוני התוצאות אמורות להגיע בתוך זמן קצר, כך שלא תצטרכו להמתין שבועות ארוכים. כמובן שזה עשוי להשתנות בהתאם לסוג הטיפול המדויק שאותו אתם עוברים. אפקט הזרקת בוטוקס יראה רק לאחר שבעה עד עשרה ימים. כפועל יוצא של המרקם וטבעם של חומרי מילוי ובוטוליניום יתכן ויהיה צורך במפגשי טיפולים חוזרים.

האם הטיפול מתבצע תחת הרדמה מסוימת? 

לא מעט מהמטופלים מגיעים כאשר הם אינם יודעים בדיוק כיצד מתבצע הליך הטיפול. החששות עשויות להיות גבוהות, ויש כאלה שאפילו מקבלים פיק ברכיים בשלב כזה או אחר. חשוב לציין תחילה כי בוטוקס בפנים הוא טיפול מאוד בטוח, כזה שלא אמור להביא איתו סיכונים כאלה או אחרים. ברוב המקרים טיפולי אסתטיקה אינם מתבצעים תחת הרדמה, כי אין כל סיבה ממשית לכך. הטיפולים עצמם אינם כואבים במיוחד, ומדובר על זריקות קטנות כפי שאתם בוודאי מכירים. כך שגם טיפול של בוטוקס מתבצע ללא הרדמה, ניתן לבקש לשים משחה מאלחשת. 

האם ניתן לבצע טיפולי בוטוקס בפנים בזמן הריון?

הטיפול עצמו הוא איננו מסוכן באופן עקרוני, כך שכמעט כולם יכולים לבצע אותה ללא כל בעיה. לא משנה אם מדובר על אנשים צעירים או מבוגרים, אפילו אנשים שיש להם כל מיני מחלות רקע שונות. אחת מהאוכלוסיות שלא יכולה לבצע טיפולי בוטוקס הן נשים הנמצאות בהריון. יש כל מיני סיבות שבגינן מוטב שלא לבצע את הטיפול, בכדי שלא לפגוע חלילה בעובר עצמו. אך קחו בחשבון כי תקופת ההיריון עצמה היא תקופה של 9 חודשים בלבד, ולאחר הלידה יהיה ניתן לחזור למתכונת הטיפולים. כך שתמיד תצטרכו לחשוב על היום שאחרי הלידה בהקשר הזה.

איך ניתן לדעת באיזה רופא כדאי לבחור?

אתם לא יכולים לסמוך על כל רופא שיזריק לכם זריקות בוטוקס בפנים. למרות שהטיפול נחשב לטיפול מאוד בטוח, תרצו להביא את עצמכם למצב שבו יהיו תוצאות טובות. הדרך היעילה ביותר לבחור את הרופא שיבצע את הטיפול היא על סמך תיק העבודות שאותו הוא יציג בפניכם. מדובר על לקוחות שהוא הזריק להם בוטוקס, ותוכלו לראות את התוצאות לפני ואחרי הטיפול. בנוסף תוכלו להסתמך על המלצות של לקוחות אחרים, כאלה שיש להם המלצות על רופאים המתמחים בביצוע טיפולי אסתטיקה. העיקר שכל בחירה שתעשו תתבצע בלב שלם, מבלי שתאלצו להתחרט לאחר מכן.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
מידע מקצועי

סקולפטרה

חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית, המציג

אולידיה
מידע מקצועי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
מידע מקצועי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן