מילוי קמטים

מילוי קמטים: איך ניתן להחזיר את המראה הצעיר?

כחלק מתהליך ההתבגרות, אצל לא מעט אנשים עשויים להופיע קמטים בצורה כזאת או אחרת. יש כאלה שהקמטים מופיעים בשלב כזה ואצל אחרים בשלב אחר. אין גיל מסוים שבו אמורים להופיע הקמטים כי אצל כל אחד הגנטיקה היא שונה. אם בעבר לא היה איך להתמודד עם קמטים, כיום המצב הוא שונה בתכלית. אתם רוצים להחזיר לעצמכם את המראה הצעיר נטול הקמטים? מילוי קמטים על ידי רופא מוסמך זה הפתרון האידיאלי. פתרון שיאפשר לכם להעלים את הקמטים עם מינימום של מאמץ או סיכון מהצד שלכם. 

איך הרופא בוחר את החומר שאותו הוא מזריק?

מילוי קמטים לרוב מתבצע על ידי הזרקת חומרים מיוחדים שאמורים למלא את העור. אך ישנה חשיבות להתאים את החומר שמזריקים לעור של כל מטופל. זוהי הסיבה שלעיתים ישנו הבדל בין החומרים שמזריקים בין מטופלים שונים. המטרה היא כמובן להשיג את התוצאה הכי טובה שאפשר להשיג, ולעזור למטופל להתמודד עם הקמטים. מכיוון שהרופא הוא זה שבוחר את החומר, חשוב מאוד לבחור ברופא עם ניסיון. רוצים ללכת על בטוח? אתם מוזמנים לבצע מילוי של הקמטים בפנים אצל ד"ר צילקר. 

כיצד מתבצע טיפול מילוי קמטים?

טיפולי אסתטיקה יכולים להיות מורכבים בחלקם, אך כאשר מדובר על טיפולי הזרקה הסיפור הוא שונה בתכלית. הטיפולים עצמם הם מאוד פשוטים, ולרוב גם לא אמורים להימשך זמן רב. לאחר הפגישה הראשונית בין הרופא לבין המטופל קובעים את התוצאות הרצויות – ואת החומר שבו משתמשים. לאחר מכן מגיעים לטיפול שבו מתבצעת ההזרקה. ניתן לאלחש את המקום למי שחושש מהזריקה עצמה, אך זה לא עניין שהוא בגדר חובה. לאחר מכן כל מה שנדרש זה רק להזריק את החומר אל האזורים שבהם יש קמטים. ניתן להזריק במספר אזורים שונים בהתאם לכמות הקמטים שיש לכל מטופל.

היכן כדאי לבצע את ההזרקה?

אין אזור מסוים שבו אמורה להתבצע ההזרקה. אצל כל מטופל האזור משתנה בהתאם לאזורים שבהם מופיעים הקמטים. המטרה היא להזריק את החומר באזורים שבהם יש קמטים בכמויות גדולות. כך מיד לאחר ההזרקה יהיה ניתן לראות שיפור ניכרת במראה העור. פתאום הקמטים נעלמים כלא היו, והמראה הצעיר חוזר אליכם. אולי עד לא מזמן זה היה נראה לכם כמו משהו שהוא בגדר הבלתי אפשרי. אך לא מעט טיפולי אסתטיקה הופכים את מה שנראה לכם בלתי אפשרי לאפשרי. כל מה שנדרש מכם זה רק לסמוך על האנשים הנכונים.

מאיזה גיל ניתן למלא קמטים?

אין גיל מסוים שממנו ניתן להתחיל לבצע מילוי קמטים, ההחלטה היא לגמרי החלטה שלכם. כל אחד שמרגיש כי הביטחון שלו נפגע בעקבות היווצרות קמטים יכול לבחור באפשרות הזאת. בסוף המטרה של טיפולי אסתטיקה היא לגרום לכל מטופל להרגיש הכי טוב עם עצמו. לכן אם אתם מרגישים שהקמטים מפריעים לכם מסיבה כזאת או אחרת תוכלו פשוט למלא אותם. זריקה אחת קטנה יכולה לשנות את החיים מקצה אחד ישירות אל הקצה השני. הביטחון העצמי יחזור, ואתם לא תצטרכו להתמודד עם מצבים לא נעימים.

איך ניתן לשמור על העור לאחר טיפול מילוי קמטים?

זה שבחרתם לבצע טיפול כזה או אחר, זה לא אומר שאתם יכולים לוותר על כללים שונים. ככל שתשמרו יותר על עור הפנים לאחר הטיפול, כך תוכלו להאריך את חייו. אם לא תדאגו לשמור על עור הפנים, אתם תמצאו את עצמכם במצב שבו תצטרכו לחזור על הטיפול פעם נוספת תוך זמן קצר. אז איך תוכלו לשמור על עור הפנים שלכם ביעילות?
  • אתם יודעים שאתם עומדים לבלות זמן רב בשמש? מוטב כי לא תצאו מהבית לפני שדאגתם למרוח קרם הגנה על הפנים. השמש היא האויב מספר אחת של העור, ומוטב כי תיזהרו ממנה עד כמה שאפשר.
  • אם אתם מעשנים כבדים, עליכם לקחת בחשבון כי העישון פוגע בעור הפנים. ככל שתנסו להפחית את כמות הסיגריות שאתם מעשנים, כך תוכלו לשמור על התוצאות של הטיפול לאורך זמן רב.
  • ביצוע טיפולי אסתטיקה שונים באופן קבוע, על מנת לשפר את הנראות של העור. בנוסף לאפשרות של מילוי קמטים, במרפאה של ד"ר צילקר תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולים נוספים.
קראו גם על: קמטים במצח

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם