מילוי קמטים בין הגבות

מילוי קמטים בין הגבות

בואו נודה על האמת. אף אחת לא אוהבת להזדקן. העור נהייה מקומט, לא מחמיא ואף יוצר מראה מוזנח. כאשר מדובר בפנים, בעיקר נשים נעצבות על כך. האיפור כבר לא מחמיא, הפנים לא מתוחות, והמראה הכללי "זקן". יש נשים שמכריזות בגאווה, שכל קמט שלהן הן הרוויחו ביושר, אין על זה בכלל ויכוח, אבל יש עובדה והיא- שעור פנים מקומט זה בולט ולא אסתטי. זה בעיקר מפריע לנשים עצמן ולכן הן מחפשות פתרון מדויק שלאחריו, הן ייראו יותר טוב, יותר צעירות ומאידך גם ירגישו יותר טוב. יש הבדל בין לעשות למשל מילוי קמטים בין הגבות באמצעות חומצה היאלורונית, לבין ניתוח של מתיחת פנים. מילוי קמטים נראה הרבה יותר טבעי עד כדי כך, שקשה להבחין שהאישה עברה טיפול כזה. בתחום מילוי קמטים- המלצות של נשים שעברו טיפול כזה בהחלט יגרום לכל אישה לשקול את הרעיון לחיוב.

הזרקת חומצה היאלורונית- בראש הטיפולים הקוסמטיים

מדע הרפואה הפלסטית, כמו כל תחום מדעי, מעניק פתרונות בהתאם לכל תקופה והתקדמות המדע בזמן אמת. אם בעבר נשים וגם גברים שלא אהבו את האף שלהן, הלכו לעשות ניתוח פלסטי, אחריו הגיע גל הגדלת החזה, בהמשך נודע על יכולת שאיבת השומן ועוד ועוד. בסופו של דבר כל הניתוחים הללו וגם טיפולים להחלקת קמטים מבקשים להפוך אנשים ליותר בטוחים בעצמם ויותר מאושרים. מילוי קמטים בחומצה היאלורונית, הוא טיפול מאוד פופולרי היום, לא פולשני והתוצאות נפלאות. אם יש משהו שנשים לא אוהבות בפנים שלהן, זה שיש להן קמטים בין הגבות. האמת- זה לא יפה ולא אסתטי.

לכל אחת יש חומצה היאלורונית בגוף!

המוטו המרכזי הטמון בטיפולי החלקת קמטים היום, הוא לספק לגוף את מה שהוא איבד. ידוע הוא כי במשך השנים יש כל מיני הורמונים וחומרים אשר הכמות שלהם מצטמצמת. אחת מהן היא חומצה היאלורונית. אשר התפקיד שלה מתייחס לשמירה על הלחות והרעננות של העור. היא התגלתה לראשונה  ב-1934, אבל לא נכנסה לשימוש. בשנות השמונים התפרסם כי בכפר קטן ביפן יש קשישים ללא קמט אחד על הפנים וגם שערם שופע ובריא. מסתבר כי בטופו ובסויה שהם אכלו נמצאה כמות רבה של מולקולות דמויות ההורמון אסטרוגן המעודד את יצירת החומצה ההיאלורונית באופן טבעי בגוף. ואז היה מי שעשה אחד ועוד אחד והבין כי הפקת חומצה היאלורונית במעבדה והזרקתה לקמטים מחליקה אותם ומחזירה לעור את מה שהוא איבד. בגלל שמדובר בחומר שקיים בגוף, התוצאה היא תמיד טבעית ומחמיאה. לחומצה היאלורונית, יש מרקם של ג'ל. המולקולה שלה אוצרת נוזלים ולכן היא שומרת על לחות העור והשיער. היא מהווה בסיס מעולה לטיפולים אסתטיים ולא רק מילוי קמטים בין הגבות, אלא מילוי קמטים בכלל.

יתרונות של מילוי קמטים בחומצה היאלורונית

-חומצה היאלורונית זה חומר טבעי שקיים בגוף, ולכן לגוף אין התנגדויות אליו וכידוע גם שום תופעות לוואי. -מילוי קמטים בין הגבות בחומצה היאלורונית, נעשה בהזרקה לא פולשנית. -הטיפול איננו כואב, ובסופו את יוצאת עם פנים חדשות וצעירות יותר. -נוכחותה של החומצה ההיאלורונית בגוף, מוסיף ברק ויופי לעור הפנים. -הזרקת חומצה היאלורונית בין הגבות, מוסיפה את הנפח שאבד. -מילוי קמטים בין הגבות בשיטה זו, זמין, בטיחותי וידידותי.

כמה מילים על מנתחים פלסטיים!

הזרקת חומצה היאלורונית כדי להחליק קמטים וקמטוטים ואף את הדקים ביותר, היא פעולה עדינה שדרוש כישרון רב כדי להביא את הפנים לתוצאה טבעית. יש הרבה מאוד מנתחים פלסטיים, ולכן אנו ממליצים לבחור במי שיודע להסביר לכם מה הוא עושה, איך וגם להציג לכן תמונות של לפני ואחרי כדי שתתרשמו. מילוי קמטים זו ממש אומנות, והשכילו לבחור רופא מנתח מומחה, אמן שיודע להחמיא לפנים שלכן, ולהגיע לתוצאה הכי נכונה לכם והכי טבעית באמצעות טיפולי אסתטיקה שבאמת עובדים. קרא עוד: קמטים במצח – מה צריך לדעת?

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם