מילוי שקעים בעיניים – דברים שכדאי לדעת

שקעים מתחת לעיניים זוהי תופעה נפוצה שנאלצים להתמודד איתה נשים וגברים רבים. כל מי שסובל מהתופעה הזאת, יעשה כל מאמץ על מנת להעלים אותה בצורה האפקטיבית ביותר. אך עד לא מזמן מלבד שימוש בקרמים, כל שאר האפשרויות אינן היו מביאות לתוצאות. אך כיום שיטת הטיפול היעילה ביותר להתמודדות עם שקעים בעיניים היא על ידי מילוי שלהם. כך יהיה ניתן להחזיר את המראה למראה ההתחלתי, עוד לפני שנוצרו בכלל השקעים. אך מה חשוב לדעת לפני שמבצעים טיפולי אסתטיקה מהסוג הזה? זוהי שאלה חשובה שעליכם לקבל עליה מענה לפני שתתחילו טיפול כזה או אחר.

בחירת הרופא שיבצע את הטיפול

רוב אחוזי ההצלחה של הטיפול נמצאים על הכתפיים של הרופא המטפל, זאת אומרת שאם מדובר על רופא מקצועי – תוכלו לראות תוצאות מעולות. אך אם מדובר על רופא לא מיומן, ככל הנראה התוצאות יהיו רחוקות מאוד מהתוצאות הרצויות. בשביל שתוכלו לבחור רופא שיבצע עבורכם טיפולי אסתטיקה, מוטב כי תבקשו לראות תעודות והסמכות דרושות. כך תדעו כי אתם שמים את האחריות בידיים הבטוחות ביותר, בידיים של רופא שיסייע לכם להחזיר את הביטחון העצמי.

לא מדובר על טיפול שהוא כואב

מילוי שקעים בעיניים זה טיפול שעל פניו נראה כמו טיפול כואב, בטח כאשר הוא מתבצע באזור כל כך רגיש. אך להפתעת לא מעט מהמטופלים חוסר הנעימות הוא מינורי ביחס למחשבה הראשונית. כך שתוכלו לסיים את הטיפול עם הרגשה טובה, וללא כאבים מיוחדים שעלולים להשבית אתכם. ניתן לחזור לפעילות מלאה כבר מיד לאחר ביצוע הטיפול, דבר שלא ניתן להגיד על כל הטיפולים האחרים. יש טיפולים שיכול לקחת זמן עד שחוזרים מהם לשגרה, אך כאן זה לא ממש המקרה ואתם יכולים להיות ממש רגועים.

תוצאות שנשארות לאורך זמן רב

מילוי שקעים בעיניים זוהי לא פרוצדורה שנשארת לזמן מועט, ויהיה עליכם לחדש אותה כל כמה חודשים. לרוב המטופלים מספרים כי התוצאות מחזיקות מעמד למעלה משנתיים, ורק לאחר מכן מתחילים לראות שוני מסוים. כך שאם אתם רוצים לבצע טיפול שמחזיק מעמד לאורך זמן, זה הטיפול הנכון ביותר עבורכם. בשונה משיטות טיפול אחרות שהתוצאות שלהן לא מחזיקות מעמד זמן רב, כאן יהיה לכם ראש שקט לאורך זמן. כל שנתיים תצטרכו לחזור על הטיפול בכדי לשמר את התוצאה, בדיוק כמו שהיא מיד לאחר הטיפול.

על ההתחלה רואים את השינוי

כאשר אתם עושים טיפולי אסתטיקה, לא תמיד יהיה ניתן לראות את השינוי על ההתחלה. אך במקרה של מילוי שקעים בעיניים, המצב הוא שונה מכיוון שמיד לאחר הטיפול יהיה ניתן לראות תוצאות. אם אתם לא רואים תוצאות מיד לאחר הטיפול, זה אמור להדליק לכם נורה אדומה לגבי איכות הטיפול. מוטב לבצע את ההשוואה כאשר מסתיים הטיפול בעין הראשונה, כך יהיה ניתן להשוואת אותה בצורה טובה לעין שלא עברה את הטיפול. רוב המטופלים מספרים כי השינוי היה כזה שלא ניתן להתעלם ממנו.

מילוי שקעים בעיניים רק אחרי המלצות

אל תבחרו באיש מקצוע שאין מאחוריו המלצות של מטופלים אחרים שביצעו את הטיפול בדיוק כמוכם. אם תוכלו למצוא המלצות של מטופלים אחרים, זה בהחלט יכול לעודד אתכם לבצע את הטיפול. אך מוטב כי אתם לא תהיו הראשונים שמבצעים את הטיפול, כי במקרה כזה אולי תרגישו שלא בנוח. עליכם להיות בטוחים כי הטיפול הוא כזה שיביא לכם תוצאות ולא יעמיד אתכם בסכנה. כי חוסר מקצועיות של הרופא המטפל זה לא דבר של מה בכך.

שקעים בעיניים לא חייבים להישאר!

לא משנה מה אמרו לכם עד כה, כעת אתם כבר מבינים כי שקעים הנמצאים מתחת לעין לא אמורים להישאר שם. אפילו אם אתם כבר לא צעירים ואפילו אם מדובר על עניין גנטי, יש לכם את היכולת להעלים את השקעים הללו. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבצע מילוי אצל רופא מוסמך, ופתאום תבינו עד כמה השינוי יהיה משמעותי. כל אחד שיבחין בכם לפני ואחרי יראה את האור בפנים שלכם, דבר שאין לו תחליף. גם אנשים צעירים וגם אנשים מבוגרים יכולים לבצע את הטיפול הזה.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם