מתיחת פנים ללא ניתוח

לארסנל הפרוצדורות החדישות של טיפולי אסתטיקה, נוסף בשנים האחרונות, ניתוח מהחדשני ביותר הקיים של מתיחת פנים- מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים. עולם האסתטיקה הוא מהמפותחים  והחדשניים ביותר. הוא אימץ בשנים האחרונות שפע של שיטות, טכניקות וחומרים, כאשר המגמה הבולטת היא לבצע פעולות שונות בלי צורך בניתוח ושיקום ארוך וכזהו בדיוק ניתוח של מתיחת פנים ללא ניתוח. זוהי התמודדות חדשה עם סימני הזמן והגיל, שלעיתים מכערים את המראה וגורמים לפגיעה בביטחון העצמי של כל אישה. יש נשים שמתבגרות עם סימנים מינימליים, ויש נשים שסופגות הרבה מאוד סימני זמן ואלה נראים על הפנים, הלחיים, לסת שמוטה ועוד. הפנים כאילו "נופלות" ויש להרים אותן. בעבר היה ידוע רק על שיטה של ניתוח פנים אבל היום משתמשים בשיטה החדשה של מתיחת פנים באמצעות חוטים.

למי מתאים מתיחת פנים עם חוטים?

טיפול של מתיחת פנים ללא ניתוח מתאים לבני שלושים ומעלה. השיטה היא טבעית וגורמת לחידוש העור וחיזוק שכבות התמיכה שלו. כל התהליך הזה נעשה בלי סימנים וכאבים. זה לא ניתוח עם סכין אבל התוצאות הן מידיות ואפקטיביות לשנים רבות. שימוש בחוטים זו לא טכניקה חדשה בטיפולים אסתטיים, אבל בשנים האחרונות גם התחום הזה מתפתח ויש היום חוטים נספגים מסוגים שונים. כל הרעיון של מתיחת קמטים הוא שההתרופפות של הפנים נגרמת בגלל חוסר התמיכה וזה בדיוק מה שהניתוח הזה עושה. עושים אותו עם הפנים, הצוואר, הרמת לחיים, גבות ועוד. מכל הניתוחים יוצאים "כמו חדשים" בלי שום סימן לניתוח כלשהו.

למה הפנים שלנו נופלות?

מגוון גורמים רחב גורם "לנפילה" של פנים. תהליך של התבגרות גורם להתנוונות של טונוס ולאובדן של הרקמה הרכה. רקמת השומן מתדלדלת ובמקומה צצים קמטים, מסביב לפה, ליד בעיניים. העפעפיים צונחות הגבות גם. קמטי ההבעה מותירים עקבות והגיל לא עוצר מלכת. ממחקרים שנעשו לאחרונה עלה כי אובדן הרכות והגמישות ברקמות, נגרם בגלל התדלדלות התמיכה במקומות החיבור של העצם והעור. מזה שנים רבות מבצעים כירורגים פלסטיים הרמות של פנים וצוואר באמצעים שונים. יש היום גם מתיחת פנים ללא ניתוח עם חוטי "אפטוס" (שם הפטנט). זהו חוט שתואם ביולוגית שנמצא בשימוש הכירורגיה הכללית כבר 20 שנה וכעת הוסב גם למתיחת פנים. יש לו תו תקן אמריקאי וכן אישור של משרד הבריאות בארץ.

הרמת גבות, לחיים ועוד הכול על מתיחה באמצעות חוטים?

-טיפול מתיחה בפנים עם חוטי "אפטוס".
-הרמת גבות (המבליטות את העיניים). הפחתת הקמטים בין הגבות וליד העיניים.
-הרמת הלחיים, מניעת נפילת זוויות הפה והעלמת קמטי הבעה.
-נפילת לסת תחתונה.
-מתיחת צוואר.
במחקר שכלל 350 מטופלים שעברו פרוצדורה של מתיחת פנים ללא ניתוח, 348 מהן היו מרוצות וזכו ל-60-100% הרמה. זהו ניתוח חדשני, בלי צלקות, בלי כאבים ועם 100% הצלחה בטוחה כאשר הוא נעשה ע"י רופא אסתטיקה המומחה בתחום.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
מידע מקצועי

סקולפטרה

חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית, המציג

אולידיה
מידע מקצועי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
מידע מקצועי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן