סנטר כפול המסת שומן – כל מה שתרצי לדעת!

באמצעות המסת שומן ניתן להתמודד בצורה אפקטיבית עם לא מעט בעיות ופגמים שונים ומגוונים. אך מדובר על הדרך היעילה ביותר להילחם בצורה יעילה אל מול הצטברות עודפי שומן בסנטר. הצטברות עודפי שומן בסנטר, נקראת אצל לא מעט אנשים סנטר כפול. לפיכך אם אתם סובלת מסנטר כפול, ולא מצליחה להיפטר מעודפי השומן בעצמך חשוב שתביני כי יש מה לעשות בנידון. באמצעות סנטר כפול המסת שומן תוכל להשיג את התוצאה המושלמת, תוצאה שאולי לא הייתם יכולים להשיג אותה באופן עצמאי. במאמר הבא אנו נציג בפנייך את כל הדברים שאת מוכרחה לדעת. כך שתוכלי להתחיל את התהליך ברגל ימין, אך בו בזמן גם תוכלי להתמודד איתו כמו שצריך. עלייך להיות בטוחה כי מדובר על הבחירה הנכונה עבורך, בחירה שתאפשר לך להיות שלמה ומרוצה בכל פעם שאת מסתכלת במראה. רוב הנשים שמבצעות את הפעולה הזאת מספרות כי הן עשו אותה, והיא אוטומטית שיפרה להן את הביטחון העצמי. אולי גם את תוכלי להיות הבאה בתור? זה נמצא אך ורק בידיים שלך.

המסת שומן בסנטר כפול

הגורם העיקרי לסנטר כפול הוא תורשה, ולכם אנו יכולים לראות פעמים רבות אנשים צעירים\רזים\בריאים עם עודף שומן בסנטר. הזריקה המיוחדת ומיועדת להמס את השומן העודף מתחת לסנטר, הידוע כ"סנטר כפול", ולהפחית אותו משמעותית ואף להעלימו לגמרי.  הטיפול מתבצע במפגשים בני עשרים דקות עד חצי שעה, בהם החומר מוזרק ישירות מתחת לסנטר – האזור לטיפול. תדירות המפגשים היא אחת ל 7-10 ימים, הטיפול כולו נע בין שניים לשישה מפגשים – כלומר פרק זמן של עד 1-2 חודשים. תוצאות נראות לעין לאחר 2-4 טיפולים. לפני תחילת הטיפול יש לעבור שלב התייעצות עם רופא על מנת לקבוע האם הטיפול נדרש ואפשרי. הרופא ייאמד את כמות השומן העודף ואת פיזורו ויערוך התאמת ציפיות של טיפול ותוצאה עם הפציינט.  עוד חשוב לדעת כאשר החומר מוזרק לתת עור נהרסת המעטפת החיצונית של תאי השומן והם עוברים תהליך בלתי הפיך של הריסה. תאי שומן אינם מתחלקים ומספרם נקבע בלידה כך שהתוצאה נשמרת גם לאחר 5 שנים ואין צורך לחזור על הטיפול

האם קיימים סיכונים במסגרת הטיפול?

באופן עקרוני חשוב לדעת כי סנטר כפול המסת שומן זהו טיפול מאוד בטוח. כך שכמות הסיכונים היא מינימאלית, ואם תבחרו רופא מיומן אתם תהיו בידיים הכי בטוחות שיש. לרוב אחרי הטיפול ייתכנו סימנים של נפיחות באזור שבו בוצעה המסת השומן, אך מדובר על עניין שהוא יחסית טבעי. ישנם מצבים שבהם מופיעה גם תחושת נימול, אך היא כמובן חולפת כעבור מספר ימים. רוצים לדעת שאתם בידיים הכי טובות שיש? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו, אנו נדאג שתשיגו את מבוקשכם.

מהם היתרונות של סנטר כפול המסת שומן?

היתרונות של השיטה הזאת הם ברורים ומובנים, ובגלל היתרונות הללו לא מעט נשים בוחרות בשיטה הספציפית הזאת. בראש ובראשונה מדובר על שיטת טיפול שהיא לא פולשנית, והטיפול עצמו לא מתבצע תחת הרדמה. כך שכל אחת יכולה להיות רגועה, ולהבין כי אין לה סיבה אמיתית שבגינה היא צריכה לחשוש או לדאוג. השיקום לאחר הטיפול הוא מאוד מהיר, ביחס לאפשרויות אחרות שבהן תהליך השיקום יכול להיות ארוך במיוחד. המסת שומן תאפשר לכל אחת לחזור לשגרה בתוך זמן קצר, מבלי שיהיו עיכובים משמעותיים. אף אחת לא תרצה למצוא את עצמה במצב שבו היא נאלצת להפסיק את שגרת החיים הנורמטיבית שלה.

מה אמור לקרות אחרי הטיפול?

צריבה קלה במקום הטיפול  במשך מספר שעות או שטפי דם יכולים להופיע מיד לאחר הטיפול, והם עשויים ללוות אתכם במשך מספר ימים. קחו בחשבון כי מדובר על מצב שהוא מאוד הגיוני, כך שאין סיבה אמיתית להיכנס ללחץ או לפאניקה מכך. לרוב ההמלצה היא לנוח מספר ימים לאחר הטיפול, בכדי שכל אחת תוכל לצבור כוחות לקראת ההמשך. אל תעמיסו על עצמכן בימים הראשונים שלאחר הטיפול. גם המראה משתפר עם הזמן, בכל זאת בימים הראשונים שלאחר הטיפול יהיה קשה לראות את התוצאה הרצויה. התוצאות של סנטר כפול המסת שומן יגיעו לרוב כעבור מספר שבועות מיום הטיפול. כך שהסבלנות שלך היא חלק אינטגרלי בתהליך כולו, ואם לא תהיי סבלנית – זה לא יעזור לקדם את התוצאות של הטיפול.

האם ניתן לחזור לשגרה באופן מידיי?

אומנם לא מדובר על טיפול שהוא פולשני או מסוכן, אך כמו כל טיפול הוא דורש את זמן ההחלמה הנדרש. באופן עקרוני פעולות בסיסיות יהיה ניתן לבצע כבר ביום של הטיפול עצמו. כך ששגרת החיים לא עומדת להשתנות בצורה משמעותית כמו אחרי טיפולים פולשניים או כאלה שמביאים איתם סכנות מיוחדות. אך ההמלצה אחרי הטיפול היא לנוח כמה שיותר, על מנת לתת לטיפול לעשות את העבודה שלו. בסוף אם תחזרי לתפקוד בצורה מהירה מידיי, זה עשוי לפעול לרעתך. קחי לעצמך כמה ימים של מנוחה על מנת לצבור כוחות לקראת ההמשך. את תראי איך כעבור 5-7 ימים את כבר תוכלי לבצע את כל הפעולות שהייתם מבצעת לפני הטיפול עצמו.  אין ספק שטיפול זה כמו כל אחד ממגוון טיפולי אסתטיקה אצלנו פופולרית וכדאית לכל אחת שמתעניינת בטיפול זה.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם