Skin booster - סקין בוסטר

Picture of ד"ר זאב צילקר
ד"ר זאב צילקר

רופא מומחה מנתח אף אוזן גרון, ניתוחי ראש וצוואר, רופא מומחה ברפואה אסתטית עם ניסיון מעל עשור בתחום טיפולי האסתטיקה. לד"ר צילקר ניסיון רב שנים במגוון מרכזים הרפואיים ובתי חולים בילינסון ואיכילוב.

טיפול סקין בוסטר הוא פיתוח מתקדם בתחום האסתטיקה הרפואית, המתבסס על יעילות הזרקת חומצה היאלורונית לא רק כחומר המיועד למילוי קמטים והשבת נפחים, כי אם גם כטיפול הוליסטי לעור הפנים, אשר מסייע בחידוש, שיפור המרקם והצערת העור, בהליך הזרקה פשוט ובהחדרת ריכוז גבוה במיוחד של חומרי לחות לעור.

למי מתאים טיפול סקין בוסטר?

טיפול סקין בוסטר מבוסס חומר הזרקה אשר מבוסס על חומצה היאלורונית. חומצה היאלורונית היא חומצה אשר הגוף נוהג לייצר באופן טבעי, ומצויה בין רקמות החיבור. החומצה ההיאלורונית פועלת לשימור רמת לחות גבוהה של העור, מסייעת בשחרור קולגן ואלסטין היוצרים גמישות, אלסטיות ומוצקות של העור. ככל שחולפות השנים מצטמצם הליך הייצור הטבעי של חומצה היאלורונית על ידי הגוף, מה שגורם להזדקנות עור הפנים, לצניחה העור ולקמטים.

מאחר וסקין בוסטר מבוסס על חומצה היאלורונית, אשר מיוצרת בהליך סינטטי מחומרים טבעיים, וקרובה בהרכב שלה לחומר הטבעי אשר מיוצר על ידי הגוף, היא מתאימה לשימוש בקרב מרבית המטופלים, ללא חשש לתגובה אלרגית ולדחייה, ומספקת רמת יעילות גבוהה במיוחד.

טיפולי סקין בוסטר מתאימים ליישום בקרב גברים ונשים, לרוב לאחר העשור הרביעי בחיים, החווים פגיעה במראה העור ובמרקם שלו, הופעת שקעים ומראה עור נפול, קמטוטים, גוון עור לא אחיד וליקויים אסתטיים נוספים.

טיפולי סקין בוסטר אינם מיועדים למילוי נקודתי של קמטים עמוקים או לפיסול הפנים באמצעות חומצה היאלורונית, ולזה נדרש טיפול בחומר מילוי ו/או הזרקת בוטוקס, כטיפול נפרד או כטיפול משלים.

ענף הרפואה האסתטית מציע מגוון חומרים וטיפולי הזרקה, אשר רובם ככולם באים להצעיר ולשפר את מראה העור, תוך שימוש בחומרים ו/או בטכניקות הזרקה שונות. בחירה בסוג הטיפול היא בחירה אישית ומבוססת על התאמה לכל מטופל ומטופלת, על פי מצב העור והתוצאה הרצויה, מגבלות רפואיות במידה וקיימות.
מומלץ שלא להתבסס על מידע ברשת כהמלצה אישית, ובכל החלטה להסתייע ברופא מומחה לאסתטיקה רפואית, באבחון ובייעוץ מוקדם.
לצד זאת, ניתן וחשוב להכיר את מגוון האפשרויות המוצעות בענף, את ההבדלים, הייעוד, היתרונות והחסרונות של כל שיטה:

כמה טיפולי סקין בוסטר צריך?

סקין בוסטר הוא הליך הכולל צורך בסדרת טיפולים, ואינו זוכה לתוצאה האופטימלית בטיפול בודד. השיפור ניכר באופן מידי כבר בטיפול הראשון, אולם לצורך שימור בתוצאה ויצירת אפקטיביות מצטברת נדרשת עמידה בתכנית הטיפולים בהיקף ובתדירות שנקבעים בהתאמה אישית על ידי הרופא. מרבית המטופלים יקבלו מענה אופטימלי באמצעות סדרה בת שלושה עד ארבעה טיפולים.

מה היתרונות של טיפול סקין בוסטר

טיפולי סקין בוסטר מהווים את אחד מסוגי הטיפולים הפופולריים בענף הרפואה האסתטית בזכות מגוון יתרונות:

  • טיפול נגיש המותאם למרבית המטופלים והמטופלות
  • מספק מענה הרמוני כולל לבעיית ההזדקנות
  • ניתן להתחיל בשלב מוקדם יחסית לשמירה על עור צעיר והימנעות מנזק מצטבר
  • ניתן לשילוב עם מגוון סוגי טיפולים משלימים
  • מציג תוצאה אפקטיבית מידית
  • טיפול שאינו פולשני
  • לא נדרשת תקופת החלמה או פגיעה באורח החיים

מתי רואים תוצאות לאחר טיפול סקין בוסטר?

כבר בתום הטיפול הראשון ומקץ ימים ספורים להפחתת נפיחות מקומית ובצקות שעשויות להיווצר, ניתן לחזות בשיפור משמעותי במרקם העור, כאשר כל טיפול יציג שיפור נוסף, עד להתחדשות מוחלטת וקבלת עור במראה לח, צעיר וגמיש עם תום סדרת הטיפולים.

האם הטיפול בטוח?

טיפול סקין בוסטר הוא טיפול בטוח בעל מיעוט סיכונים, כאשר הוא מיושם בידי רופא מיומן ומקצועי.

האם יש תופעות לוואי?

טיפולי סקין בוסטר עשויים להיות כרוכים במספר תופעות לוואי דוגמת: הופעת שטפי דם, בצקות ונפיחות מקומית, כתוצאה מריבוי ההזרקות והריאקציה עם העור בזמן קצר. תופעות אפשריות נוספות הן סיכוני היווצרות זיהום, כאשר מדובר בסיכון מזערי ונוגע לרוב לטיפול המתבצע שלא תחת תנאי סטריליות מוחלטים.

מה ההבדל בין מילוי קמטים בחומצה היאלורונית לבין סקין בוסטר?

למרות שטיפול סקין בוסטר מתבסס על שימוש בחומצה היאלורונית, הוא אינו דומה לטיפולי הזרקת חומצה היאלורונית שגרתיים למילוי קמטים, ונבדל בשלושה פרמטרים מרכזיים:

  • ריכוז החומרים הפעילים בסקין בוסטר נמוך יותר, ויוצר ריאקציה עם מולקולות המים שבעור, ספיחת לחות בכמות גבוהה במיוחד, ולא על ליקוי אסתטי או מילוי קמט נקודתי.
  • הזרקת סקין בוסטר מתבצעת באמצעות טכניקה ומכשיר הכולל ריבוי של מחטים זעירות, לפציעה מבוקרת ולהחדרת החומר באופן שטחי לעור, בשונה מהזרקה של חומצה היאלורונית, המרוכזת יותר, וחודרת עמוק ונקודתית לאזור מוגדר בעור.
  • טיפול סקין בוסטר מטפל באיכות העור ומשפר קמטוטים עדינים, צלקות אקנה עדינות וגורם לשיפור בגמישות העור ולמראה עור זוהר ואטרקטיבי.

מה ההבדל בין סקין בוסטר למזותרפיה?

הן טיפולי סקין בוסטר והן טיפולי מזותרפיה פועלים על שיפור מרקם העור ואיכות עור הפנים, באמצעות שיטת הזרקה הכוללת תנועות סיבוביות והחדרה עדינה של חומרים פעילים לעור. ההבדל מצוי בסוג ובאיכות החומרים, כאשר טיפולי סקין בוסטר כוללים החדרה של מינרליים בכמות גבוהה, הפועלות על יצירת לחות מוגברת, בעוד שמזותרפיה מבוססת על הזרקת קוקטייל ויטמינים ומינרליים, לשיקום העור ולהתחדשות, בקוקטייל בעל לחות מופחתת ביחס לטיפולי סקין בוסטר.

סקין בוסטר מיועד ומתאים לטיפול כללי בפנים, לשיפור ולשיקום מראה העור הכללי. ההזרקה מתבצעת לאזורים אסטרטגיים במגוון נקודות בשני השלישים התחתונים של הפנים: בלחיים, סביב הפה ובסנטר.

פחות אפקטיבי להזריק סקין בוסטר בחלק העליון של הפנים: המצח, סביב העיניים ובין הגבות, שכן אזור זה נוטה לקמטי הבעה אשר נוצרים כתוצאה מפעילות השרירים והבעות הפנים. טיפול בקמטים הללו מתבצע באמצעות הזרקת בוטוקס ולעתים בשילוב חומר מילוי נקודתי, על פי צורך.

ד"ר זאב צילקר, רופא מומחה בתחום האסתטיקה הרפואית, מציע לכל מטופל ומטופלת לבקר במרפאה מזמינה, מאובזרת ומקצועית, לבדיקה ראשונית, אבחון והמלצות, מגוון טיפולים מתקדמים בטכנולוגיות מובילות ותוך שימוש בחומרים חדישים ויעילים, מורשים ובטוחים לשימוש, לתוצאה אפקטיבית ויעילות מרבית.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
חומרי מילוי

סקולפטרה

סקולפטרה חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית,

אולידיה
חומרי מילוי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
חומרי מילוי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן