עיבוי שפתיים ללא ניתוח

שפתיים מלאות הן סימן לנשיות. אישה עם שפתיים דקות או שפתיים שאינן זהות בגודל, חשה הרבה פחות נשית ומוטרדת. אבל לשמחתנו המדע צועד בצעדי ענק ועולם האסתטיקה מציע היום הרבה מאוד טיפולים ובניהם עיבוי שפתיים ללא ניתוח בחומצה היאלורונית, אשר יכולים לעניק לכל אישה את השפתיים שהיא חלמה שיהיו לה. שפתיים עבות ונשיות יש לומר, למי שאין כאלה עשויות בהחלט לתרום למראה נשי, לביטחון העצמי ולרצון להיראות בחברה ואף ליצור קשר עם בני המין השני, ובעיקר נשים שבמשך שנים סבלו משפתיים דקיקות ובלתי נשיות.

עיבוי שפתיים ללא ניתוח – להחזיר לגוף את מה שהוא מאבד!

השאיפה בכל טיפולי אסתטיקה אם זה עיבוי שפתיים, העלמת קמטים או כל טיפול אחר, היא לשמור על הטבעיות של הפנים והעור, להיראות באמת צעירים ולא כמו מי שעטו "מסיכה, על פניהם. חומצה היאולורונית המשמשת לעיבוי שפתיים, היא חומר שקיים בגוף ומזריקים אותה, משום שכמו כל מיני חומרים בגוף, היא מתדלדלת במשך השנים. הגוף מכיר אותה, היא אינה זרה לו ,ולכן אין לטיפול הזה שום תופעות לוואי וגם התוצאה חייבת להיות טבעית.
ראשית נאמר, כי יש כל מיני סוגים של חומצות היאולורניות וטיפול במרפאה של רופא מנתח מומחה, היא החלטה נכונה שכן אפשר יהיה לסמוך עליו שהוא משתמש עם החומרים האיכותיים ביותר העומדים לרשותו. דבר נוסף ולא פחות חשוב היא רמת האסתטיקה של הרופא הזה. רופא מנתח מומחה טוב שעושה עיבוי שפתיים, צריך לדעת בדיוק איזו כמות של חומצה הוא יכול להזריק, והמינון הזה הוא מה שיקבע אם את נראית כמו ברווז שיצא עכשיו מהביצה עם שפתי דונלדאק או אישה יפה עם שפתיים, מלאות וחושניות במראה טבעי ולכן בשביל טיפול עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית יש לבחור בטוב ביותר.

עיבוי שפתיים תמונה לפני
עיבוי שפתיים - תמונה אחרי

למה אנחנו מאבדות נפח בשפתיים?

במשך השנים עובר הגוף שלנו תהליכים שונים של התבגרות, בין השאר יש אובדן של נפח בשפתיים. הן הופכות לדקות וחסרות צורה והיום באמצעות חומצה היאלורונית, ניתן להעניק להן נפח וגודל מתאימים. שפתיים היו מאז ומעולם סמל לנשיות, לנשיקה, לאישה, אהבה ועוד. שפתיים דקות הן חסרות חיים ונשיות ואף עלולות לכער את מראה הפנים. לכן כל אישה שסובלת מכך שהשפתיים שלה דקות, יכולה להגיע היום לרופא מנתח מומחה ולעשות הזרקה לשפתיים אשר תגרום לעיבוי ונפח שלהן. תהליך העיבוי הוא בטוח ואין לו שום תופעות לוואי. הוא מטשטש את הקמטים מסביב לפה, ותורם למראה צעיר. בנוסף לעיבוי, יש גם נשים שיש להן שפתיים א-סימטריות ואותו טיפול של עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית יכול לסייע גם בזה ולמלא את השפתיים באופן שהן תהיינה זהות. רופא מנתח מומחה בעל ניסיון וידע, יוכל לעזור לכל אישה לעבור עיבוי שפתיים שיתרום להן למראה נשי וצעיר.

עיבוי שפתיים- תהליך קצר ולא כואב בכלל!

המאמץ הנדרש מכל אישה שרוצה לעזור עיבוי שפתיים הוא מינימלי. זה לא כואב, ואם בכל זאת יכולה להיות רגישות, אז משתמשים במשחת אלחוש ולא חשים בשום כאב. ההזרקה היא מדודה ורופא מנתח מומחה בתחום עיבוי שפתיים ללא ניתוח בחומצה היאלורונית יקבע במדויק את המינון הדרוש לקבלת הנפח האידיאלי המתאים למבנה הפנים, שייראה טבעי. גם חוסר פרופורציה בין שפתיים ייעשה בהחלטה של רופא אסתטיקה מומחה בתחום . הטיפול נמשך בין 20-30 דקות במהלך מזריק הרופא את החומר. התוצאה עשויה להישמר בין 4 ל- 8 חודשים.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
מידע מקצועי

סקולפטרה

חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית, המציג

אולידיה
מידע מקצועי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
מידע מקצועי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן