עיבוי שפתיים טבעי

עיבוי שפתיים טבעי מתאים לשפתיים דקות או שפתיים שאיבדו את נפחן עם הגיל. טיפולי אסתטיקה שונים ומגוונים נועדו על מנת להפוך את המראה אותו רוצים לשפר לאידיאלי. זוהי הסיבה שקיימות שיטות שונות על מנת לעבות את השפתיים, ולהביא להן את הנפח הרצוי. השיטות הטבעיות מן הסתם זוכות להעדפה אצל לא מעט נשים בגלל שהוא מגיע ללא סיכונים.

המשמעות היא שכל אישה או איש יוכלו להשיג את הנפח ומילוי השפתיים ללא ניתוח ומבלי לקחת סיכונים מיותרים. רוצים לעבות את השפתיים באופן טבעי? הצוות של ד"ר צילקר זאב ערוך ומוכן על מנת להגשים את חלומכם.

כיצד מתבצע טיפול עיבוי שפתיים טבעי?

חשוב להדגיש כי הפעולה הזאת היא איננה פעולה כירורגית. את השפתיים ניתן למלא על ידי מספר חומרי מילוי, כאשר ישנה התאמה לדרישות המטופלת. באמצעות המילוי כל מטופלת יכולה להשיג את המראה המושלם, המראה שעליו היא חלמה מאז ומתמיד. ההזרקה של החומרים הנבחרים מתבצעת במספר אזורים שונים על מנת להשיג את המראה הרצוי.

המיומנות של הרופא ביחד עם ההסבר של המטופלת הם אלה שהופכים את התוצאה לאידיאלית. כך שבמקרה הזה שיתוף הפעולה בין הצדדים הוא הכרחי להצלחה.  לרוב נבחר לבצע עיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית, חומצה היאלורונית נמצאת לנו באופן טבעי בגוף ובאמצעות הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים ניתן לבצע עיבוי.  

מי רשאי לבצע טיפול עיבוי שפתיים?

את בוודאי חוששת כי התוצאה הסופית תהיה רחוקה מעט מהרצונות שלך. הרי הסיוט הכי גדול של כל אחת הוא שהתוצאות יהיו כאלה שיחמירו את המצב. זוהי הסיבה שבגללה אסור להתפשר על איכות הרופא המטפל, בטח כאשר מדובר על טיפול כל כך רגיש. עיבוי שפתיים טבעי חייב להיות בפרופורציה הנכונה, כזאת שתגשים את החלום – אך עדיין בגבול הטעם הטוב. רופא מנוסה שכבר טיפול באלפי מטופלות שונות ידע בדיוק איך כל מטופלת תשיג את התוצאה הרצויה עבורה.

לפני טיפול עיבוי שפתיים
אחרי טיפול עיבוי שפתיים טבעי

לכמה זמן טיפול עיבוי שפתיים טבעי מחזיק?

צריך להדגיש כי טיפולי אסתטיקה שונים לא נשמרים לכל החיים. המשמעות היא שבשלב כזה או אחר יהיה עליכם לחזור אל המרפאה של ד"ר צילקר זאב על מנת לבצע חידוש. עיבוי שפתיים טבעי יכול להישאר אפקטיבי לאורך ארבעה עד שמונה חודשים. כל מטופלת מחליטה מתי היא רואה לנכון להגיע למרפאה על מנת לחדש את התוצאות. החדשות הטובות הן שתמיד ניתן לבצע חידושים והתאמות בהתאם לתוצאות העבר. כך שאם יש עוד כל מיני דגשים שונים, יהיה אפשר לבצע אותם מיד על הטיפול הבא – כך שכל לקוחה תהיה מרוצה.

עיבוי שפתיים טבעי עם חומצה היאלורונית

כמו שכבר אמרנו יש לא מעט חומרי מילוי שונים שיכולים להיות רלוונטיים בתהליך הספציפי הזה. אך ניתן להגיד בפה מלא כי החומר המועדף על ידי ד"ר צילקר זאב היא החומצה ההיאלורונית. החומצה ההיאלורונית לעיבוי שפתיים הינה חומר המילוי הכי שכיח בישראל ובעולם כולו למילוי שפתיים. למרות שהחומצה עלולה להישמע מעט מאיימת, היא אינה מזיקה לגוף ולעור. אך הכי חשוב זה שהיא מביאה מראה טבעי לשפתיים, כך שאף אחד לא ינחש שעברתן טיפול אסתטי כזה או אחר.

למה לבצע טיפול עיבוי שפתיים טבעי במרפאתו של ד"ר צילקר זאב?

  • כמו שכבר אמרנו אין מקום לפשרות כאשר זה מגיע לטיפול כל כך משמעותי. זוהי הסיבה כי כל אחת מוכרחת לבחור ברופא עם תעודות והסמכות רלוונטיות. ד"ר צילקר מחזיק בתעודות שונות ומגוונות עם וותק של שנים בכירורגיה וניתוחים. כך שיש לך על מי לסמוך כאשר זה מגיע לנושא של טיפולי אסתטיקה.
  • חומרי הגלם שבהם משתמש ד"ר צילקר הם חומרי הגלם הכי איכותיים שיש בשוק. מבחינתך זה אמור להיות פרמטר מרכזי בבחירת המרפאה שבה תבצעי את הטיפול. הרי האיכות של חומרי הגלם שאותם מזריקים לגופך ישפיעו על התוצאה הסופית. עם חומרי גלם איכותיים לא אמורים להיות לך חששות או ספקות.

 

הזמינות במרפאה היא גבוהה והשירות אדיב במיוחד. כך שכל אחת מקבלת מענה לכל השאלות שעשויות להעסיק בהקשר של עיבוי שפתיים טבעי. המטרה היא שכל מטופלת תוכל לבחור את שיטת הטיפול המועדפת עליה ביחד עם אנשי המקצוע. אם המטופלת תהיה בטוחה לגבי הטיפול שאותו היא בחרה, היא תהיה מרוצה גם מהתוצאה הסופית. ישנן נשים רבות שלא מרוצות מעובי השפתיים שלהן, כל אחת מסיבותיה שלה. 

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
מידע מקצועי

סקולפטרה

חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית, המציג

אולידיה
מידע מקצועי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
מידע מקצועי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן