איך מעלימים שחור מתחת לעיניים

אחת מהבעיות האסתטיות השכיחות ביותר הינה הופעת עיגולים שחורים בעיניים. קשה מאוד שלא לראות את העיגולים השחורים הגדולים, לרוב הם מביאים איתם הרגשה לא נעימה. מהסיבה הזאת ישנו צורך לטפל בהם על ידי טיפולי אסתטיקה מיוחדים. אם תבחרו את שיטת הטיפול הנכונה, תוכלו להעלים את העיגולים השחורים במהירות. אותם עיגולים השחורים שנמצאים ממש מתחת לעיניים גורמים למראה עייף. זוהי הסיבה לכך שיש צורך לטפל בבעיה במהירות, ולא לחכות שהיא תיעלם מעצמה. ברוב המקרים הבעיה הזאת פשוט לא נעלמת עם לא פונים אל רופא מוסמך שיטפל בה. רוצים להעלים עיגולים שחורים בעיניים? פנו אל ד"ר צילקר זאב שיסייע לכם להעלים אותם.

מהם הגורמים להופעת עיגולים שחורים בעיניים?

אין סיבה אחת ספציפית שבגללה יכולים להופיע אותם עיגולים שחורים. יתרה מכך, אצל כל מטופל יכולה להיות סיבה אחרת אשר גורמת לאותם כתמים שחורים פשוט להופיע. אך מהן הסיבות השכיחות ביותר שמוטב לכם לשים אליהן תשומת לב?

  • הגיל של המטופל הוא אחד מהפרמטרים שעשויים לגרום להופעת עיגולים שחורים מתחת לעיניים. החל מגיל 35 מתחילים להופיע אותם עיגולים שחורים, וככל שמתבגרים כך נהוג לראות אותם יותר. לא מעט טיפולי אסתטיקה מתרחשים בגלל שהמטופלים הגיעו לגיל מסוים.
  • המבנה של ארובת העין גם הוא עשוי לגרום להופעת עיגולים שחורים מתחת לעיניים. המבנה הוא מבנה שקוע, שבגללו נוצר צל מתחת לעיניים. מהסיבה הזאת ניתן לראות גם מטופלים יחסית צעירים אשר מגיעים לבצע טיפול על מנת להעלים את העיגולים הללו.

האם ניתן להעלים את העיגולים השחורים לצמיתות?

קיימות כל מיני שיטות טיפול שנועדו על מנת להעלים את העיגולים השחורים מתחת לעיניים. חשוב להדגיש כי הטיפולים הללו רלוונטיים למספר חודשים. לאחר מכן ישנו צורך לבצע את הטיפולים פעם נוספת כדי לשחזר את התוצאות המעולות. ד"ר צילקר זאב מציע למטופליו מבחר ענק של טיפולי אסתטיקה שנועדו בין היתר לטפל בהופעת עיגולים שחורים בעיניים. שיטת הטיפול השכיחה ביותר היא באמצעות חומצה הילארונית או הזרקת בוטוקס אשר נועדו לטשטש את הכתמים הללו. הבוטוקס ממלא את החלל, ומחזיר את המראה הצעיר לעיניים. הטיפול הזה מיועד כמעט עבור כולם, כך שאין מה לחשוש ממנו. בסוף המטרה היא להעלים את הכתמים השחורים מתחת לעיניים ולהחזיר את החיים למסלולם התקין.

העלימו את העיגולים השחורים אצל רופא מומחה

חשוב להדגיש כי לא מעט רופאים מציעים טיפולים שונים שנועדו בין היתר להתמודד עם עיגולים שחורים בעיניים. אך אתם מבחינתכם לא יכולים לסמוך על כל הבטחה שנזרקת לאוויר. מוטב לכם לקבל טיפול רק מרופא מוסמך, כזה שתוכלו להיות בטוחים לגבי אמינותו. אל תיתנו לרופא לא מיומן לבצע טיפולים שעלולים לסכן אתכם. בכל זאת מדובר על זריקות שצריך להזריק אותן באזור העין. אתם בוודאי לא תרצו שרופא שלא יודע איך לבצע את המשימה יבצע את ההזרקה. פנו עוד היום אל ד"ר צילקר זאב על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי אתם בידיים הכי מקצועיות שיש.

האם ישנן מגבלות לאחר ביצוע הטיפול?

תוכלו לחזור לשגרת החיים הרגילה מיד לאחר ביצוע הטיפול. יש כאלה שכבר אחרי הטיפול ממשיכים בסדר היום שלהם ללא כל בעיה. עלולים להיות מספר סיבוכים שעשויים לגרום לכך שתרצו להישאר בבית מספר ימים. הסיבוכים הכי שכיחים הם שטפי דם או נפיחויות. אך הסיבוכים הללו נעלמים כעבור מספר ימים, ולאחר מכן תוכלו לראות את התוצאות הנהדרות של הטיפול. באופן כללי טיפול נגד עיגולים שחורים בעיניים הוא מאוד בטוח, והחזרה לשגרה אמורה להיות מיידית ללא כל מגבלות.

האם חובה לחדש את הטיפול?

אין חובה לבצע טיפול נוספת להעלמת עיגולים שחורים בעיניים. אם מסיבה כזאת או אחרת לא הייתם מרוצים מתוצאות הטיפול, אינכם מחויבים לבצע אותו פעם נוספת. אך נכון להיום כמעט כל מטופל שביצע את הטיפול חזר על מנת לבצע אותו פעם נוספת. הסיבה לכך היא שהתוצאות של הטיפול היו פשוט יוצאות מן הכלל, והמטופל עצמו היה מרוצה. אין סיבה שגם אתם לא תהיו מרוצים מהתוצאות שאליהן יהיה ניתן להגיע. כל מה שנדרש מכם לעשות זה רק לבחור את הרופא הנכון שיבצע את הטיפול.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
מידע מקצועי

סקולפטרה

חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית, המציג

אולידיה
מידע מקצועי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
מידע מקצועי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן