פילינג רפואי לפנים: לקלף את כל הקמטים

נמאס לכם לקום בבוקר ולראות את כל הקמטים על הפנים? ראשית נציין כי אתם לא נמצאים לבד. ביחד אתכם יש עוד לא מעט אנשים אחרים שנמצאים בדיוק באותה הנקודה. לעיתים הקמטים יתחילו להופיע ללא כל התראה מוקדמת, ותחושת חוסר האונים תהיה בלתי נמנעת. אז מה עושים במקרה כזה? הכי חשוב לא להרים ידיים, יש לכם אפשרות להתחיל לשלוט על הסיטואציה. יש המון טיפולי אסתטיקה שנועדו על מנת להבטיח מראה עור צעיר. פילינג רפואי לפנים הוא אחד מהטיפולים הללו. טיפול שמטרתו העיקרית היא לגרום לכך שתוכלו לקום בבוקר להסתכל במראה ולחייך חיוך גדול. מה עושים בטיפול פילינג רפואי ועבור מי הוא מיועד? יש לנו את כל התשובות.

מהו טיפול פילינג רפואי לפנים?

שאלתם את עצמכם מדוע הקמטים מתחילים להופיע בגיל מבוגר יחסית? התשובה היא שלרוב עור צעיר מסוגל לבצע קילוף והתחדשות באופן עצמאי, מבלי שתצטרכו לעשות דבר. אך ככל שהאדם מתבגר, כך התהליך של התחדשות העור הופך להיות פחות אפקטיבי. ברגע שתהליך ההתחדשות של העור הופך לפחות אפקטיבי, מתחילים להופיע גם הקמטים. פילינג רפואי לפנים הוא טיפול שבמסגרתו מורחים חומר מיוחד על הפנים. החומר המיוחד מיועד על מנת לסייע לעור לבצע את תהליך ההתחדשות הנחוץ לו. כך גם עור מבוגר יכול להיראות כמו עור צעיר. כל מה שצריך לעשות זה רק לבצע את הטיפול בדיוק על פי כל הכללים.

למי מומלץ לבצע טיפול פילינג לפנים?

אין קביעה מסוימת לגבי מי אמור לעבור טיפולי פילינג רפואי לפנים. באופן כללי אפשר להגיד כי הטיפול מיועד עבור אנשים שעורם התחיל להזדקן. את הזקנה לרוב רואים על ידי היווצרות של קמטים, אך גם כתמים שונים עשויים להעיד על הזדקנות העור. בשורה התחתונה, אם אתם לא מרוצים מעור הפנים שלכם – תוכלו לבצע את הטיפול הזה. הוא נועד על מנת להחזיר את עור הפנים למראה הצעיר שלו. לא מדובר על משימה בלתי אפשרית, כל מה שצריך לעשות זה לבחור את הטיפול הנכון. קיימים לא מעט טיפולי אסתטיקה שונים ומגוונים, כאשר כל אחד מביא איתו יתרונות וחסרונות. טיפולי פילינג רפואי הפכו להיות נפוצים מאוד כי הם מצליחים להביא תוצאות יוצאות מגדר הרגיל.

פילינג רפואי לפנים – תופעות לוואי

תופעות לוואי עלולות להופיע במסגרת כל אותם טיפולי אסתטיקה. גם טיפולים המתבצעים עם המכשור הכי מתקדם, עלולים להביא לתופעות לוואי. קשה מאוד לתת אומדן לחומרת התופעות השונות כי הן משתנות בין אדם לאדם. לכן אל תגיעו למסקנות בעקבות מה שאם רואים אצל מטופלים אחרים. ד"ר צילקר זאב הוא רופא מומחה המתמחה בטיפולי פילינג רפואי לפנים, כך שתוכלו לסמוך עליו. תופעת הלוואי הנפוצה ביותר בטיפולי פילינג היא הופעת פיגמנטציה עודפת. הפיגמנטציה העודפת אמורה לחלוף כעבור מספר שבועות מתחילת הטיפולים. בחלק לא גדול מהמקרים היא יכולה להישאר למשך כל זמן הטיפול, אך ברגע שמפסיקים את הטיפול היא נעלמת.

תוך כמה זמן ניתן להגיע אל התוצאה הרצויה?

צריך להדגיש כי לכל מטופל ולכל מטופלת יש דרישות שונות. כך שמשך הטיפול משתנה בין מטופל אחד לבין מטופל אחר. יש כאלה שיכולים להגיע אל התוצאה הרצויה תוך מספר מועט של טיפולים. אחרים מצד שני יכולים למצוא את עצמם נכנסים אל תוך סדרה ארוכה של טיפולים. עליכם לזכור כי במקרה הזה המטרה מקדשת את האמצעים. כלומר שווה לכם להשקיע את הזמן הדרוש על מנת להנות מהתוצאה. אך כל עוד ישנו שימוש במכשור ובתכשירים מתקדמים, ניתן יהיה לראות תוצאות ראשוניות תוך זמן קצר.

האם השיטה הזאת עדיפה על פני שיטות אחרות?

פילינג רפואי לפנים הוכיח את עצמו כיעיל מאוד להתמודדות עם תהליכי זקנה של העור. לא מעט נשים וגברים שסבלו מקמטים ראו שיפור ניכר בנראות הפנים לאחר מספר מועט של טיפולים. זוהי הסיבה שבגללה מדובר על אחד מטיפולי האסתטיקה הכי נפוצים שיש. רק לאחר בדיקה מקיפה יהיה ניתן לקבוע את סוג הטיפול המועדף. זה הזמן שלכם להגיע אל הקליניקה של ד"ר צילקר זאב על מנת לקבל ייעוץ מקצועי מאנשי מקצוע מנוסים.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
מידע מקצועי

סקולפטרה

חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית, המציג

אולידיה
מידע מקצועי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
מידע מקצועי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן