פיסול אף ללא ניתוח

פיסול אף ללא ניתוח – העתיד כבר כאן

האף הוא איבר מרכזי בפנים, ובשל היותו כזה והעדר היכולת להסתיר אותו באמצעים אסתטיים שונים, הוא מושך תשומת לב רבה ומשפיע במיוחד על מראה הפנים. אנשים רבים שאינם מרוצים ממראה הפנים שלהם, בוחרים לבצע ניתוח פלסטי לפיסול האף ולהשפיע על מראה הפנים הכולל. בדרך כלל, בשל ההשפעה הניכרת של צורת האף על מראה הפנים, יש לאופן בו הוא נתפס על ידינו השפעה רבה גם על הביטחון העצמי שלנו. לעתים קרובות, ניתוח האף מעלה משמעותית גם את רמת הביטחון העצמי של המנותחים. עקב כל הסיבות האלה, ניתוחים פלסטיים שמטרתם עיצוב האף ושינוי צורתו הם בין הפרוצדורות הרפואיות-אסתטיות הנפוצות ביותר לאורך השנים. בעבר, למטרת עיצוב האף למטרות אסתטיקה היה צורך כאמור בניתוח פלסטי. ניתוח כזה דורש הרדמה מקומית לכל הפחות, ולעתים קרובות מתבצע אף בהרדמה מלאה. בדרך כלל, לאחר הניתוח נשארים המנותחים עם גבס על האף וסובלים מנפיחות ומרגישות יתר למגע באזור שנותח. האם אתם חייבים לעבור את הפרוצדורה הזו על מנת לבצע עיצוב של האף שלכם? היום, אתם לא חייבים לבצע ניתוח מיוחד. העתיד כבר כאן, ופיסול אף ללא ניתוח מהווה אלטרנטיבה זמינה ופשוטה ונחשב שירות מומלץ בתחום של טיפולי אסתטיקה.

האם עיצוב אף ללא ניתוח מתאים לי?

עיצוב אף ללא ניתוח נותן מענה מצוין לתיקון פגמים קטנים, כדוגמת צורה נשרית של האף, עקמומיות, מראה אסימטרי, חיזור עור רופף בקצה האף, דבשת קטנה בחלקו האחורי של האף ועוד. גם אם כבר ביצעתם ניתוח פלסטי לעיצוב האף אולם נותרו ליקויים קטנים שברצונכם לתקן, תוכלו להיעזר בשירותיו של רופא המבצע טיפול זה. הטיפול מתאים במיוחד למי שמעוניינים בטיפול זמני – הוא לא תחליף לניתוח אף, אלא אלטרנטיבה נוספת – השינוי אינו קבוע ודורש תחזוקה. בנוסף, הוא מהווה חלופה מצוינת עבור אלה החוששים מביצוע ניתוח פלסטי, ומעוניינים בפרוצדורה עדינה יותר, וגם למי שאין באפשרותם לשלם את עלותו הגבוהה של הניתוח הפלסטי – מחירו של פיסול אף ללא ניתוח נמוך משמעותית.

איך מתבצע הטיפול?

עיצוב אף ללא ניתוח מתבצע על ידי הזרקת חומרי מילוי בצדי האף או על גביו. חומרי המילוי שמשמשים בפרוצדורה זו הם חומצה היאלרונית או קלציום הידרוסיאפטייט, שמאופיין גם במבנה כימי עמיד וסמיך יותר משל החומצה. תכונותיו אלה מקנות לו השפעה לאורך זמן רב יותר, כשנתיים, וכן התאמה מרבית למטרות מסוימות, כגון מילוי קמטים עמוקים. טיפול בחומרים פחות עמידים ישפיע על המטופל כשנה. הטיפול עצמו נמשך בין רבע שעה לחצי שעה. הטיפול אינו כואב וזמן ההחלמה ממנו מינימלי. על אף שמדובר בפרוצדורה פשוטה בהרבה מניתוח אף, חשוב לבצע פיסול אף ללא ניתוח במקום מקצועי שעובד עם חומרים באיכות הגבוהה ביותר. בנוסף, מצריך הטיפול ידע אנטומי רב ומיומנות טכנית גבוהה. כדאי לפנות לרופא מומחה המנוסה בטיפולים מסוג זה, ויודע מצד אחד כיצד לבצע את הטיפול באופן הטוב ביותר תוך הימנעות מסיבוכים אפשריים, ומצד שני – איך לספק לכם את התוצאה הטובה ביותר מבחינה אסתטית.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם