פיסול אף ללא ניתוח – כל היתרונות של אפשרות הזאת

האף נמצא ממש במרכז הפנים, ולכן הוא מביא אליו לא מעט תשומת לב. תשומת הלב עשויה להיות שלנו עצמנו, אך כמובן שהיא יכולה להיות גם של האנשים מסביב. אם אנו לא מרוצים מהנראות של האף, ככל הנראה זה יביא לתחושה של חוסר ביטחון. אנשים שמקבלים הערות על האף שלהם, גם הם עשויים להגיע למצב שבו הביטחון העצמי שלהם יורד. אין סיבה שתשאירו את המצב כפי שהוא, ואינכם מוכרחים לעבור ניתוח על מנת לשנות את הנראות של האף. פיסול אף ללא ניתוח זוהי שיטה פופולרית מאוד שעשויה לשנות את תמונת המצב כולה. במאמר הבא אנו נציג בפניכם את היתרונות השונים של השיטה הספציפית הזאת. 

תוצאה בהתאמה אישית לדרישותיכם

תמיד חלמתם שהאף שלכם יראה בצורה כזאת או אחרת? עם פיסול אף ללא ניתוח תוכלו להשיג את התוצאה המושלמת. כל אחד יכול להציג בפני הרופא את רצונותיו, והרופא ידאג להפוך את החלומות למציאות. מכיוון שניתן לשלוט בתוצאה הסופית באופן כמעט מוחלט, כל אחד ידע מראש כיצד תראה התוצאה הסופית. כמובן שאם לא תהיו מרוצים מהכיוון שאליו תגיעו, תמיד תוכלו להתריע על כך. בסוף היום תוכלו לדעת כי אחרי שהטיפול מסתיים תשיגו את מבוקשכם ללא כל קושי. תמצאו את עצמכם מגיעים למצב שבו אתם אוהבים את האף שלכם, מה שכרגע נשמע מעט דמיוני. זוהי הסיבה שבגללה לא מעט אנשים בוחרים לעבור דווקא את אופן הטיפול הזה.

פיסול אף ללא ניתוח מצריך החלמה מינימאלית

לא רוצים להגיע למצב שבו שגרת החיים שלכם תשתבש לחלוטין? פיסול אף לא מצריך ניתוח, ולכן תידרש מכם תקופת החלמה מינימאלית. בחלק מהמקרים תוכלו לחזור לפעילות רגילה כבר ביום שלמחרת הטיפול עצמו. אנשים עסוקים שלא יכולים לשנות את שגרת חייהם בוחרים באפשרות הזאת. ניתוח אף עלול להביא איתו לשיבוש משמעותי בשגרת החיים שאליה אתם רגילים. ייקחו מספר שבועות עד אשר תחלימו לחלוטין ותוכלו לחזור לשגרה שאליה התרגלתם. אך תדעו שאם מבחינתכם האפשרות הזאת לא באה בחשבון, יש עוד אפשרויות שנמצאות על הפרק. אל תוותרו על החלום שלכם להשיג את האף שתמיד רציתם ותמיד שאפתם שיהיה לכם.

באמצעות פיסול אף ניתן להשיג שינוי משמועתי

אל תצאו מנקודת הנחה כי רק באמצעות ניתוח אף ניתן להשיג שינוי משמעותי. פיסול אף ללא ניתוח גם הוא מאפשר להשיג תוצאות מרחיקות לכת. לא מעט אנשים שעברו את הטיפול הזה מספרים כי השינוי היה משמעותי יותר ממה שהיה נדמה להם בתחילת הדרך. גם לכם יש אפשרות לגרום לכך שתוכלו להחזיר לעצמכם את הביטחון העצמי. כל מה שנדרש מכם זה לבחור את הרופא הנכון המבצע את הטיפול הזה. הרופא המוסמך ידע כיצד יהיה ניתן להוציא מהכלים שעומדים לרשותו את המקסימום. מדובר על רופא אשר מבצע טיפולי אסתטיקה על בסיס קבוע.

כמעט כולם יכולים לבצע את הטיפול

לא אוהבים את הצורה של האף שלכם? תוכלו להחזיר לעצמכם את הביטחון העצמי. פיסול אף ללא ניתוח רלוונטי כמעט לכל מי שאינו מרוצה מאיך שהאף שלו נראה. בעוד ניתוח לא רלוונטי עבור חלק לא קטן מהאנשים, כאן הסיטואציה היא שונה בתכלית. כל מי שלא יכול לבצע ניתוח אף מסיבות כאלה או אחרות, יכול לבחור באפשרות הספציפית הזאת. כבר מהרגע הראשון תבינו כי ככל הנראה עשיתם את הבחירה הכי טובה שהייתם יכולים. לא בכל יום יוצא לכם להגיע למצב שבו אתם יכולים לעשות שינוי כל כך משמעותי.

האם אנחנו יכולים לתקן או לפסל אף ללא ניתוח, האם הפעולה זו חלופית לפעולה כירורגית ? 

בעיצוב האף במקרים בהם יש למלא נפחים ולתקן א-סימטריות, מושג על ידי הזרקה של חומרי מילוי בצידי האף או על גב האף. השימוש בחומרי מילוי לתיקון פלסטי של האף אינו מוגבל רק לתיקוני אף לאחר ניתוח או תאונה אלא גם כתחליף לניתוח פלסטי. הפעולה זו לא יכולה להיות חלופית לגמרי לפעולה כירורגית כי תיקון/שינוי אף ללא ניתוח נועד לתקן פגמים קטנים: אף נשרי, אף קטן ועקום, אף שאינו סימטרי… ללא התערבות או שינוי בעצמות האף. זה לא יכול לשנות באופן קיצוני את הצורה של האף, זה אפשרי רק בעזרת ניתוח

הסיבות העיקריות ולפיסול אף ומידע על התהליך

הסיבות העיקריות להתערבות זו :

צורה אי-סימטרית

שקעים, מטבלים, אף לא חלק. 

.פגם בקצה של האף, קצה אף שצנח עם הגיל

דבשת קטנה בחלק האחורי של האף או גב שטוח.

שיקום לאחר פציעות.

תיקון ליקויים שלאחר ניתוח.

.רפיון עור רופף

אז איך בעצם מתבצע הטיפול?

מתבצעת הזרקה מקומית של חומר מילוי, הטיפול אורך עד כ-20 דקות. ניתן לחזור לשגרה באופן מיידי לאחר הטיפול. תוצאת הטיפול נשמרת בין שנה לשנתיים.

פיסול אף ללא ניתוח לא עושה חור בכיס

אם יצא לכם לבצע טיפולי אסתטיקה שונים, בוודאי שמתם לב כי המחירים שלהם הגיוניים לחלוטין. מצד שני המחיר של ניתוח מורכב עשוי להרקיע שחקים רק בגלל שהוא מצריך מעורבות של מספר רופאים ואנשי צוות. כאן תוכלו לשנות את הצורה של האף מבלי לעשות לעצמכם חור בכיס. אין סיבה שתיקחו הלוואה או תכניסו את עצמכם אל תוך בור שיהיה לכם קשה לצאת ממנו. לכל אחד ולכל אחת מגיעה האפשרות לשנות את הצורה של האף. לא מדובר על פריבילגיה ששמורה רק לאלפיון העליון.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם