Picture of ד"ר זאב צילקר
ד"ר זאב צילקר

רופא מומחה מנתח אף אוזן גרון, ניתוחי ראש וצוואר, רופא מומחה ברפואה אסתטית עם ניסיון מעל עשור בתחום טיפולי האסתטיקה. לד"ר צילקר ניסיון רב שנים במגוון מרכזים הרפואיים ובתי חולים בילינסון ואיכילוב.

העלמת קמטים במצח

אחד האזורים הכי "מתקמטים" בפנים הוא המצח. הוא "מדבר" אתנו "מחייך", "צוחק" ולוקח חלק פעיל במימיקה ובתנועת הפנים שלנו. כתוצאה מכך, מתפתחים קמטים במצח, וככל שעוברות השנים, כך יש יותר קמטים. בעולם  טיפולי האסתטיקה היום, פתרונות חדשניים ובטוחים להעלמת וטשטוש קמטים במצח. אחד מהם הוא באמצעות חומר שנקרא "רעלן בוטולניום" או כמו שמכנים אותו "בוטוקס". זהו סוג של חומר שהיכולת שלו היא להרפות את השרירים, ומלבד השימוש האסתטי שלו, הוא מנוצל ברפואה נוירולוגית, טיפול במיגרנה ועוד. הטיפול בו אפשרי לאנשים מגיל 30 ומעלה. מה שהחומר הזה עושה הוא, מניעת כיווצים של שרירים, ובמילים אחרות הכיווצים הללו הם אלה שיוצרים קמטי הבעה, צחוק וכל מימיקה אחרת בפנים שאנו עושים באמצעות שרירים.

בשלב השני- חומר מילוי

הזרקה של רעלן בוטוליניום לתוך קמטים במצח למשל, אכן תחליק את האזור ובכך תבצע תהליך של העלמת קמטים, אבל ייתכן כי לעיתים יישארו בו שקעים או חריצים קטנים וכעת עוברים לשלב ב' של הטיפול: מילוי קמטים. המילוי הזה מתבצע ממש כמו פיסול. כל שקע וחריץ מקבלים את מינון המילוי המתאים להם, באופן כזה שהמראה עדיין נשאר טבעי. כדי להגיע לתוצאה אסתטית, מומלץ למלא את רקמות השומן העמוקות ולא רק את הקמטים. יש כל מיני סוגי קמטים וקמטוטים ורופא מנתח מומחה מוצלח, ידע לבחור את סוג ומינון החומר המוזרק אליהם. רק רופא מנתח מומחה בעל ניסיון הוא למצוא את האיזון בין ההזרקות לבין מילוי החומרים, והשילוב המוצלח והמקצועי הוא זה שמעניק מראה טבעי ומושלם.

תהליך החלקת קמטים במצח

תהליך החלקת קמטים במצח יכול להיחשב כטיפול הצלחה או כישלון, הכול תלוי בבחירת המנתח וזה חייב להיות בעל ניסיון רב וכמובן רופא שהוא רופא מנתח מומחה. החומר המוזרק הוא רעלן עצבי טהור מסוג A. זהו חומר בטוח לשימוש והתכונות שלו כמרפה שרירים, התגלו כבר בשנת 1970 ע"י רופא עיניים אמריקאי. מאז הוא חדר לעולם האסתטיקה והוא החומר הכי נפוץ היום בכל העולם להחלקת קמטים. הזריקות מכוונות אל השריר ההיפראקטיבי (זה שהוא דינמי ובעל הרבה תנועה בכל אזור בפנים למשל) ובעצם הריכוך שלו, האזור קצת "קפוא" ולפיכך פחות נוצרים קמטים. במקביל מעניק הרופא כאמור טיפול של מילוי הקמטים הקיימים.

10 סיבות למה לעשות בוטוקס?  

  1. נמצא בשימוש שנים רבות בעולם הרפואה בטיפול בבעיות שונות.
  2. בטוח לשימוש.
  3. ההזרקה היא בטוחה ואין לה שום תופעות לוואי.
  4. קולטני העצב נחסמים רק לזמן מסוים.
  5. זריקות בוטוקס כמוהן כעקיצת יתוש…
  6. בטיפול אחד את יכולה להעלים כמה שנים טובות
  7. טיפול אסתטי המעניק עור פנים ומצח חלק.
  8. נשים אחרי הזרקת בוטוקס מרגישות מעולה עם עצמן.
  9. נשים יכולות גם להתחיל להתלבש אופנתית כי הן נראות טוב
  10. נראות הרבה יותר צעירות מגילן האמיתי.

טיפולי אסתטיקה – ע"י רופא מנתח מומחה – הדרך הבטוחה לתוצאה מנצחת!

ליצירת קשר שלחו את פרטיכם ונחזור בהקדם

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
חומרי מילוי

סקולפטרה

סקולפטרה חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית,

אולידיה
חומרי מילוי

אולידיה

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
חומרי מילוי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן