6 דברים שחשוב לדעת על מילוי קמטים

הקמטים יכולים להיות האויב מספר אחת של לא מעט מאיתנו. אויב שהמלחמה מולה היא עיקשת, ובלא מעט מקרים הוא גם יוצא עם ידו על העליונה. אך נכון להיום הדרך הטובה ביותר שבאמצעותה יהיה ניתן להילחם עם הקמטים בצורה יעילה היא מילוי קמטים. מדובר על הליך שמטרתו להעלים את הקמטים הקיימים, ולהחזיר את המראה הצעיר לעור. ניתן לבצע את הפעולה כמעט בכל האזורים בגוף, כאשר האזור האידיאלי ביותר הוא כמובן אזור הפנים. אנו ריכזנו עבורכם 6 דברים שאתם מוכרחים לדעת לפני ביצוע ההליך. כך תוכלו להגיע למצב שבו תבצעו את ההליך ללא חשש.
  1. רק רופא מוסמך יביא לתוצאות טובות – אומנם כל הרופאים משתמשים פחות או יותר באותם התכשירים לצורך מילוי קמטים. אך בפועל רק רופא מוסמך יוכל להפוך את הטיפול למוצלח יותר ממה שנדמה לכם. כך שלפני שאתם בכלל נכנסים אל תוך הנושא של הטיפול עצמו, מוטב כי תוודאו שהוא מתבצע על ידי רופא שתוכלו לסמוך עליו. אפילו אם יש לכם חשש קטן, מוטב כי תבחרו רופא אחר שיבצע עבורכם את ההליך. קחו בחשבון כי כל טעות קטנה בהזרקה של המילוי, עלולה לעלות לכם ביוקר.
  2. מילוי קמטים על ידי זריקה הוא לא כואב הגיע הזמן שנגיד את זה בצורה ברורה וחד משמעית, ההליך עצמו הוא לא הליך כואב. לא מעט אנשים מוותרים על ההליך הזה רק בגלל שהם חוששים מעוצמת הכאב שהוא מביא איתו. כמעט כל גבר או אישה שעברו את הטיפול הזה יספרו לכם כי הם אפילו לא הרגישו את הזריקה. כך שמוטב שתתרכזו במטרה שבגינה אתם מבצעים את ההליך, ואל תחששו מהכאב כי הוא באמת כמעט ולא יהיה מורגש.
  3. גם צעירים יכולים לבצע מילוי של הקמטים – ישנה סטיגמה שבגללה לא מעט צעירים אינם הולכים לבצע הליך של מילוי קמטים. אך חשוב להבהיר כי הטיפול הזה מיועד גם למבוגרים וגם לצעירים. כיום קמטים הם מנת חלקם של אנשים בכל שכבות הגיל, ולא רק של אנשים מאוד מבוגרים. כך שאם נמאס לכם להתבייש בכל פעם בכמות הקמטים, תוכלו לפתור את המצב על ידי זריקה אחת קטנה. האפשרות הזאת רלוונטית לכולם, רק חשוב שכל מטופל יקבל את היחס האישי שאותו הוא צריך לקבל. כך הטיפול עצמו יתכתב בצורה אחידה עם מטרות הטיפול ההתחלתיות.
  4. החזרה לפעילות מתבצעת מיד לאחר הטיפול – אפילו אם אתם אנשים מאוד עסוקים, אין שום סיבה שלא תבצעו מילוי קמטים על ידי רופא מוסמך. הטיפול עצמו איננו מצריך היערכות מיוחדת, ולמעט משך זמן הטיפול עצמו הוא לא יעכב אתכם בכלל. החזרה לפעילות רגילה לאחר הטיפול היא מיידית, כך שאין שום סיבה שתשנו את התוכניות שלכם. מה שכן התוצאות שתוכלו להשיג בעקבות הזריקה הן תוצאות מופלאות. כאלה שאולי יפתיעו גם אתכם, כי אף אפשרות אחרת לא תסייע לכם להשיג כאלה תוצאות.
  5. לא מדובר על טיפול שהוא טיפול חד פעמי – בשונה ממגוון טיפולי אסתטיקה אחרים שיכולים להשאיר תוצאות קבועות, כאשר אנו מדברים על מילוי קמטים המצב הוא שונה. התוצאות שתקבלו לא יהיו קבועות, ותצטרכו לחזור על הטיפול כל כמה חודשים בכדי לשמר את התוצאה שאליה הגעתם. היתרון המובהק של העניין הזה הוא שאם לא תהיו מרוצים מהתוצאה הראשונה, תוכלו לבצע שינויים בפעם השנייה. כך עד שתביאו את עצמכם למצב שבו תגיעו לתוצאה אחת שתהיו גם שלמים לגביה. כי בסוף המטרה היא שתוכלו להיות מרוצים ושמחים בכל פעם שאתם מסתכלים במראה.
  6. אל תבחרו בהצעת המחיר הכי זולה – קחו בחשבון כי מילוי קמטים זה לא עסק זול, בכל זאת מדובר על תהליך שדורש מעורבות של מומחים בתחום. אם יוצא לכם לקבל הצעת מחיר שהיא זולה באופן משמעותי מהצעות המחיר האחרות זה אמור להיות חשוד בעיניכם. ברוב המקרים הצעת מחיר זולה היא כזאת שמתבצעת באמצעות חומרים לא איכותיים ועל ידי איש מקצוע לא מיומן. אל תיקחו את הסיכון הזה, זה לא יהיה שווה את החיסכון הכספי. תבחרו בהצעת המחיר שמשלבת בין מחיר הוגן לרופאים מנוסים.

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם