אולידיה

Picture of ד"ר זאב צילקר
ד"ר זאב צילקר

רופא מומחה מנתח אף אוזן גרון, ניתוחי ראש וצוואר, רופא מומחה ברפואה אסתטית עם ניסיון מעל עשור בתחום טיפולי האסתטיקה. לד"ר צילקר ניסיון רב שנים במגוון מרכזים הרפואיים ובתי חולים בילינסון ואיכילוב.

OLIDIA- אולידיה- הטיפול המתקדם לעור אשר מבוסס על חומצה פוליקטית, ומעניק תוצאות מעולות לשיקום מרקם העור, מיצוק וגמישות, השבת הברק הטבעי, טיפול בקמטים, שקעי עור, צלקות וליקויים אסתטיים. OLIDIA הוא חומר המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת אשר יוצרת חוטים נוזליים להזרקה מקומית, ומספקת תוצאות מעולות, עמידות גבוהה במיוחד וחלופה למגוון טיפולים, בניהם טיפולי סקולפטרה.

מהו החומר הפעיל במוצר אולידיה?

אולידיה הוא חומר המבוסס על חומצה פולילקטית, חומצה טבעית הקיימת בגוף, אשר גורמת לגירוי תאי העור ומאיצה את ייצור סיבי הקולגן, האחראים על מוצקות, נפח, גמישות ומרקם העור.

 הריכוז הגבוה של חומצה פולילקטית, מסייע בבניית סיבי הקולגן שנשחקו ואבדו לאורך השנים, ויוצר הליך שיקום טבעי והתחדשות של העור. החומצה הפולילקטית שמכיל החומר אולידיה בעלת תאימות ביולוגית גבוהה אשר נספגת על ידי הגוף בקלות, מתפרקת באיטיות ומספקת תוצאה ארוכת טווח ועשויה מרכיבים טבעיים ללא רכיבים שנלקחו מן החי, ואינה בעלת סיכון להתפתחות אלרגיה או דחייה על ידי הגוף.

אולידיה

למי מתאים טיפול באולידיה?

הטיפול באמצעות הזרקת אולידיה מתאים לנשים ולגברים, בטווח הגילים: 35-65 לערך, בעלי ליקויים אסתטיים בעור הפנים, קמטים וקמטוטים, צניחת העור, הופעת שקעי לחיים ושקעים תחת העיניים, צלקות אקנה וליקויים אסתטיים נוספים. הטיפול מתאים למטופלים ומטופלות שמחפשים אחר פתרון שאינו כירורגי, המספק שיקום מאוזן לעור, ומעניק מראה צעיר, בריא וטבעי.

באילו אזורים וליקויים בפנים ניתן לטפל באמצעות הזרקת אולידיה?

הזרקת אולידה מספקת מענה למגוון צרכים וליקויים אסתטיים בעור הפנים, בניהם:

 • שיקום כללי של עור הפנים ושיפור מרקם ומראה העור.
 • טיפול בקמטים עמוקים דוגמת הקמט בין הגבות, קמטים במצח, קמטים ארוכים בצדי הפה.
 • טיפול בקמטוטים קלים סביב העיניים, מעל השפתיים.
 • סילוק עיגולים כהים מתחת לעיניים

כמה זמן מחזיק טיפול אולידיה?

טיפולי הזרקת אולידיה מספקים תהליך מתמשך של התחדשות ושיקום העור, באמצעות המרצת ייצור של חומרים פעילים משקמים בניהם קולגן ולאלסטין. השיקום הטבעי שנוצר באמצעות הטיפול באולידיה מספק עמידות רחבה שעולה על העמידות של חומרי הזרקה רבים, ועומדת על כ-25-30 חודשים בממוצע.

מה היתרונות של חומר מילוי אולידיה?

אולידיה הוא חומר מבוקש ופופולרי לטיפול בענף הרפואה האסתטית, בזכות יתרונות רבים שהוא מציג:

 • ריכוז גבוה של חומר פעיל.
 • מתאים לכל סוגי המטופלים, לרבות מטופלים אלרגניים.
 • נספג במהירות ובקלות בעור, ומתפרק בתהליך איטי המעניק יעילות מוגברת.
 • מספק מענה הוליסטי ורחב למגוון סוגי ליקויים אסתטיים בו זמנית.
 • עמידות גבוהה העולה על 25 חודשים בממוצע.
 • מעניק מראה טבעי ואסתטי ללא נפח מיותר ומראה מודגש יתר על המידה.
 • מיושם בהליך הזרקה בטוח ומופחת כאב.
 • מחליף הליכים כירורגיים ופולשניים.
 • אינו דורש החלמה ממושכת ואינו כרוך בתופעות לוואי מהותיות.
 • מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל, כמו גם על ידי גורמי פיקוח בינלאומיים בתחום הבריאות בארה"ב ובאירופה (CE approved, KFDA approved).

כיצד נראה טיפול בחומצה פולילקטית של אולידיה?

הזרקת אולידיה מתבצעת באמצעות מחט או באמצעות צינורית קנולה דקיקה, במספר נקודות אסטרטגיות בפנים, לפיזור החומר ולהגעה לתוצאה הטובה ביותר. מינון החומר ואזורי ההזרקה נקבעים על ידי הרופא המטפל ומשתנים בין מטופל אחד לאחר. הטיפול מתבצע באמצעות סדרה בת טיפול אחד עד שני טיפולים, בהפרש של חודש זה מזה, כאשר החומר פועל תחת העור ומגיע לתוצאות הרצויות במספר שלבים:

 1. כבר לאחר ההזרקה הראשונית ניתן יהיה לראות הבדל במצב העור, כאשר 24-48 שעות לאחר ההזרקה עשויה להתעורר נפיחות ואדמומיות מקומית, שתתפוגג באופן טבעי, ולאחריה ניתן יהיה לראות שיפור קל במצב העור והחלקה של קמטוטי פנים קלים.
 2. בתקופה בת 4-8 שבועות הבאים, הגוף יגביר את ייצור הקולגן והאלסטין, שיעניקו גמישות ונפח טבעי לעור שימשיך להציג שיפור בהדרגה, להשיב לעצמו נפחים שאבדו ומיצוק טבעי. שיפור זה יתחיל לתת את אותותיו כחודש לאחר סיום הטיפול הראשון ולאחר כל טיפול נוסף במידה ויידרש טיפול נוסף בסדרה.
 3. כחודש לאחר סיום סדרת הטיפולים, יגיע העור למצב הרצוי ויראה שיפור מהותי במרקם העור, החלקה של קמטים, שיפור גמישות העור, ומראה צעיר שאינו נושא את פגעי הזמן.

הנחיות לאחר טיפול הזרקת אולידיה

טיפולי הזרקת אולידיה הם טיפולים המבוצעים בתהליך מהיר ובטוח, ללא כירורגיה פולשנית וללא צורך בהרדמה, מה שמאפשר חזרה מהירה לשגרה נטולת מגבלות.
יחד עם זאת, ישנן המלצות למטופלים הנוגעות לימים הראשונים שלאחר הטיפול, ומיועדים להקלה על רגישות ותופעות לוואי ולצורך הגעה לתוצאה המיטבית:

 • הימנעות מעישון ומשתיית אלכוהול לתקופה בת כיומיים לאחר הטיפול.
 • הימנעות מחשיפה ממושכת ו/או ללא הגנה מתאימה מן השמש ומקרינה ישירה.
 • עיסוי קל באזורי הטיפול על מנת לפזר את החומר בצורה אופטימלית, לצד שימוש במשחה מקררת ומרגיעה על אזורי ההזרקה, במקרה של תחושת חום, אדמומיות, נפיחות או רגישות מקומית.

כמה עולה הזרקת אולידיה?

מחיר הזרקת אולידיה נקבע על ידי הרופא המטפל/המרפאה בה מתבצע הטיפול, בהתאם למחירון טיפולים פרטי שאינו מפוקח. טווח העלויות הנהוג להזרקת אולידיה יעמוד על 5,000-7,000 ₪ לטיפול יחיד, וכ- 9000 ₪ לסדרה בת 2 טיפולים. העלות עשויה להשתנות בהתאם לצרכי העור והטיפול, כמות החומר הנדרשת ומאפיינים נוספים.

כמה טיפולי הזרקת אולידיה נדרשים?

טיפול באמצעות אולידיה מתבצע באמצעות סדרת טיפולים, שנקבעת מראש על ידי הרופא המטפל ועל פי מצב העור, ונעה לרוב בין טיפול אחד עד לשני טיפולים בסדרה, המיושמים בהפרש בן חודש ימים זה מזה.

ד"ר זאב צילקר, רופא מומחה ומוביל בישראל בתחום האסתטיקה הרפואית, מעמיד לרשות מטופליו הרבים את מיטב הטכנולוגיות והחומרים להצערת העור ולטיפול בפגעי הזמן, לרבות הזרקת אולידיה ומגוון חומרים נוספים. כל החומרים במרפאה הם חומרים איכותיים מבית יצרנים מוכרים ובעלי מוניטין, המורשים לשימוש, וכלל הטיפולים מתבצעים על ידי הרופא, אשר מביא ידע מקצועי וניסיון רב שנים, ומעניק חוויית טיפול בטוחה, תנאי סטריליות מלאה ותוצאות מצוינות.

ליצירת קשר שלחו את פרטיכם ונחזור בהקדם

שתפו את המאמר:

יכול לעניין אותך גם

סקולפטרה - sculpetra
חומרי מילוי

סקולפטרה

סקולפטרה חומר הסקולפטרה הוא פיתוח מתקדם של תעשיית האסתטיקה הרפואית,

מזותרפיה בסנטר לפני טיפול
חומרי מילוי

מזובוטוקס

פגעי הזמן והגיל חורצים את אותותיהם, ומותירים קמטוטי עור, קמטים

דילוג לתוכן